Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Szef Ryanaira wzywa do wstrzymania lotów między UK a UE

Szef Ryanaira wzywa do wstrzymania lotów między UK a UE
Szef irlandzkich linii lotniczych chce nakłonić Brytyjczyków do dodatkowej refleksji nad Brexitem. (Fot. Getty Images)
'Po Brexicie skończą się tanie wakacje' - ostrzegł w Brukseli Michael O'Leary. Szef Ryanaira zagroził zawieszeniem lotów między Wielką Brytanią a UE.
Reklama

O’Leary zaapelował do Brytyjczyków o ponowne przemyślenie decyzji o wystąpieniu ze Wspólnoty.

"Zwolennicy Brexitu przekonywali Brytyjczyków, że można opuścić Unię i wszystko pozostanie tak samo. Prawda jest taka, że owszem, można wystąpić z UE, jest taki wybór, ale wszystko się zmieni” - stwierdził podczas wystąpienia w Brukseli.

O’Leary ostrzegł, że po Brexicie dojdzie do "prawdziwego kryzysu”, ponieważ loty między UE a Zjednoczonym Królestwem będą zakłócone.

"Gdy ludzie sobie uświadomią, że stracą możliwość korzystania z tanich wakacji w Portugalii, Hiszpani czy Włoszech - do Szkocji będą musieli jechać samochodem, a do Irlandii promem - może zaczną ponownie rozważać całą debatę nad Brexitem” - wskazał.

Szef przewoźnika podkreślił, iż linie lotnicze mogą mieć wpływ na odwrócenie decyzji.

"Myślę, że to jest w naszym interesie, by na jakiś czas zawiesić loty. Ci ludzie zostali wprowadzeni w błąd i powinniśmy stworzyć okazję do ponownego przeanalizowania sytuacji” - zwrócił się do szefów linii lotniczych.

Do pomysłu jest przekonany szef niemieckiej Lufthansy.

"Teoretycznie, jeśli moglibyśmy wykorzystać nasze firmy do pokazania Brytyjczykom, jak błędną decyzję podjęli, to mogłoby być dobre” - skomentował Carsten Spohr.

 

  Komentarze


  • Fg
   8 marca, 07:06

   W maju są wybory lokalne można głosować tylko na tych co są za unią lib-dem i zielonych głosujcie ..... .

  • Sztywniutko
   8 marca, 07:44

   I kolejna rana otwarta , po strzale w kolano zwanym brexshit . Szkoda ze poprzednie się jeszcze nie zagoiły ( NHS , free market, social housing ... itp.) Najpiękniejsze jest to ze ci którzy głosowali najliczniej za tym ustroistwem poniosą największe koszta no bo przecież wszem i wobec wiadomo ze Brytyjczycy nie lubią odkładać pieniędzy bo po co .( nie wszyscy oczywiście, mówię o tych socjalowcach) Hihi , dzień dobry wszystkim moim kochanym rodakom z Polski !

  • Czytelnik
   8 marca, 07:50

   Pakujcie się póki jest czas,ja wam sam torby w kratę ;-)

  • Green
   8 marca, 07:56

   Stop torba z sztucznych tworzyw.planeta ziemia was potrzebuje.Kupujcie kartonowe boxy i torby pakowne z papieru modne i wygodne dla calej rodziny.czteropak dla oferty familijnej gratis.

  • Robi
   8 marca, 07:56

   No i super jeszcze im wprowadzic WIZY do Eurpy niech szmaciaze placa potrujnie za wszystko !!! ich pycha juz pada na pysk

  • Czytelnik anonimowy
   8 marca, 08:00

   przypominam nikt was siła nie trzyma !

  • Tom
   8 marca, 09:06

   Ratuje się kto może!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

  • Ja
   8 marca, 09:43

   Bardzo dobrze nastepny przyklad proatackiej wladzy Czytelnik kwiatuszku szykuj torebeczki bo duzo ich bedziesz potrzebowal my Polacy mamy gdzie wracac narazie ciagniemy z was brytyjczykow ile sie da dziekune uk nje obraze sie jak bede musial zjechac do domku naraze mam prace dzi3kuje za uwage
   A bym był zapomnial wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
   No i ba w tym nasz drogi czytelniku tobie rez duzo pokory i oczywiscie sianka bo
   Beexit zbliza sie duzymi krokami uff az
   Mi nie przychodzi doglowy jak bym kial paszport brytyjski uff

  • Mirek
   8 marca, 10:50

   Czytelnik wsadź se te swoje torby jak sie w ogóle zmieszczą w twoje 1 cm przyrodzenie, pryszczaty i bez przyszłości trolu. Ciołku na benefisach i tak cię dojadą pod koniec że będziesz musoał sporą cześć zwrócić, a jak nie to będziesz miał gang bang w celi i zrobią ci z buły jesień średniowiecza i nie ciesz sie tym komentarzem, bo anonimowy nie jesteś w internecie i łatwo adres twój namierzyć, wtedy puszcza ci zwieracze i spadnie gówniany deszcz!

  • Ania
   8 marca, 11:09

   Łaski nie robia.sa znacznie przyjemniejsze linie ktorymi mozna sie wydostac z wyspy.

  • Czytelnik anonimowy
   8 marca, 11:11

   Leszek Ferenc Biznesmen z butelka piwa w reklamówce,popatrz w lustro jak ty cwelu wyglądasz,prawdziwy polski leszek z koziej wólki.

  • P.m
   8 marca, 11:32

   Miłujcie sie rodacy .. miłujcie się

  • Zocha
   8 marca, 11:41

   Wszystkigo najlepszego w Dniu Kobiet wszystkim Polskim Imigrantkom w Wielkiej Brytanii-milego dnia.

  • Willys
   8 marca, 12:16

   Leszek Ferenc a kogo interesuje co ty robisz.Opowiadaj sobie te swoje wypociny swoim bliskim.Jedni lataja tanimi inni drozszymi i jest ok.

  • Line red
   8 marca, 12:56

   Leszek Ferenc czemu romowie narodowosci Polskiej uwazaja ze sa lepsi od innych .Wedlug Ciebie skoro lepsze walki krecisz to jestes lepszy od innych?

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama