Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Szczury na drzewach. Nietypowy problem w Kerry

Szczury na drzewach. Nietypowy problem w Kerry
Dopiero po radiowej interwencji skarga została potraktowana poważnie. (Fot. Thinkstock)
Radę hrabstwa Kerry zaintrygowały nietypowe doniesienia od jednej z mieszkanek. Skarżyła się ona na szczury... zwisające z drzew. Urzędnicy postanowili wszcząć w tej sprawie śledztwo.
Reklama

Kerry County Council potwierdził sprawdzanie doniesień o szczurach pleniących się w miejscowości Causeway. Alarm wszczęła Amy Goggin, dzwoniąc do audycji Kerry Today w Radiu Kerry. Kobieta relacjonowała, że jej 7-letnia córka zauważyła w poniedziałek gryzonie na drzewie koło ich domu.

"Zachowywały się jak małpy, skacząc z gałęzi na gałąź" - raportowała słuchaczka.

Goggin podkreśliła, że widok wstrząsnął nią i dwójką jej dzieci. "Mamy za domem trampolinę, ale muszę kogoś poprosić, żeby ją złożył. Dzieci chcą się na niej bawić, a ja po prostu nie mogę ich wypuszczać do ogródka. Sama nie jestem w stanie tam chodzić. Dosłownie boję się wyjść z domu" - wyznała kobieta.

Zapytana przez prowadzącą, czy czuje się uwięziona, słuchaczka potwierdziła. "O tak. Nawet dzisiaj. Moja córka musiała iść do szkoły, ale nie chciała wyjść za próg, dopóki ja nie poszłam pierwsza. Po prostu się bała" - podsumowała.

Goggin podkreśliła, że już 2 lata temu zgłaszała problem szkodników do urzędu, jednak dopiero po radiowej interwencji jej skarga została potraktowana poważnie.

 

  Komentarze


  • Katarzyna
   12 listopada 2017, 16:48

   Śmiecić bardziej. Jedzenie wyrzucać gdzie popadnie a co tam darmowe jedzonko.

  • Jas
   13 listopada 2017, 06:56

   co ty dziewczyno pierdzielisz za bzdety,żeby pozbyć się szczurów to postawić pojemniki na śmieci a nie w workach wystawiać przed domy .

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.09.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama