Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Synoptycy z Met Office: To już koniec lata w Wielkiej Brytanii

Synoptycy z Met Office: To już koniec lata w Wielkiej Brytanii
Lato na Wyspach powróci... za rok. (Fot. Getty Images)
'Jeśli ktokolwiek z Was miał ochotę jeszcze się poopalać czy urządzić grill, sugerujemy wyjazd tanimi liniami lotniczymi, ponieważ na Wyspach najlepsze na co możecie liczyć, to 21 lub 22 st. C' - donoszą dziennikarze dziennika 'Metro', którzy poprosili prognostyków z Met Office o informację, kiedy do Wielkiej Brytanii powróci lato.
Reklama

Meteorolodzy nie mają wątpliwości - Brytyjczycy nie doświadczą już w tym roku fali upałów, co oficjalnie można uznać za zakończenie lata.

Opady deszczu, które od kilku dni nieustannie nawiedzają Wielką Brytanię nie tylko nie znikną, ale będą jeszcze bardziej intensywne. Po krótkich przejaśnieniach, które mogą mieć miejsce jutro, deszcze powrócą i pozostaną do końca następnego tygodnia. 

Synoptycy nie widzą szans na jakikolwiek powrót lata w tym roku. "Nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli takie temperatury, które pojawiły się w czerwcu i w lipcu" - skomentowała krótko Emma Sharples z Met Office.

Ekspertka przyznała, że pogody długoterminowe są trudne do przewidzenia. Dodała jednak, że "nie ma absolutnie nic, co wskazywałoby na słoneczne dni do końca sierpnia".

"Jeśli widzisz dziś słońce za oknem, lepiej wyjdź i skosztuj odrobiny witaminy D, póki możesz" - radzi dziennik "Metro".

 

  Komentarze


  • Ufo
   10 sierpnia 2017, 13:34

   No i bardzo dobrze, na co nam tutaj upały zwane lucyfer!!

  • Lol
   10 sierpnia 2017, 14:16

   Hehhe.. Dokladnie 2 tyg temu w tym samym miejscu pisali ze bedzie rekordowo upalne i dlugie lato a wysokie temperatury utrzymaja sie nawet do pazdziernika. Kto tu z kogo robi idiote?

  • THC
   10 sierpnia 2017, 14:44

   Niedawno redakcja londynku pisala ze upaly beda az do pazdziernika hehehe

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.07.2018
  GBP 4.890 złEUR 4.330 złUSD 3.724 złCHF 3.712 zł

  Sport


  Reklama