Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Strona Realu Madryt najczęściej odwiedzanym portalem piłkarskim na świecie

Strona Realu Madryt najczęściej odwiedzanym portalem piłkarskim na świecie
Stronę "Królewskich" odwiedziło 2 950 000 osób. (Fot.Getty Images)
Klubowa strona internetowa Realu Madryt jest trzeci rok z rzędu najczęściej odwiedzanym portalem piłkarskim na świecie - obejrzało ją blisko 3 miliony kibiców. Oznacza to ogromną, dwumilionową przewagę na drugą w tym rankingu witryną klubową - Liverpoolu.
Reklama

Stronę "Królewskich" odwiedziło 2 950 000, zaś angielskiego klubu, który wygrał Ligę Mistrzów "zaledwie" 950 tysięcy. Trzecie miejsce w zestawieniu firmy Comscore badającej popularność i frekwencję w internecie przypadło Manchesterowi United (541 tys.), zaś czwarte niemieckiemu Bayernowi Monachium (533 tys.), którego zawodnikiem jest Robert Lewandowski.

Real jest także w tegorocznym zestawieniu "Forbesa" najwyżej sklasyfikowanym klubem piłkarskim (ranking uwzględnia też kluby lig zawodowych w USA i Kanadzie) pod względem wartości.

"Królewskich" wyceniono na 4,24 miliarda dolarów, co dało mu trzecie miejsce - za zespołem futbolu amerykańskiego Dallas Cowboys - 5 mld dol. i baseballowym klubem New York Yankees - 4,6 mld.

 

    Komentarze


    Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
    Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

    Dodaj komentarz


    Reklama
    Reklama
    Kurs NBP z dnia 23.08.2019
    GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

    Sport


    Reklama