Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Silvio Berlusconi przeszedł operację. Czuje się dobrze

Silvio Berlusconi przeszedł operację. Czuje się dobrze
Ugrupowanie Silvio Berlusconiego zapewniło, że były premier Włoch już czuje się lepiej. (Fot. Getty Images)
Były premier Włoch Silvio Berlusconi przeszedł operację z powodu niedrożności jelit - podało jego ugrupowanie Forza Italia. W nocie zapewniono, że 82-letni lider partii czuje się dobrze po zabiegu operacyjnym i w najbliższych dniach opuści szpital.
Reklama

Berlusconi trafił do szpitala w dniu, gdy miał zaprezentować listy kandydatów swej partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Początkowo informowano o ostrym ataku kolki nerkowej i o tym, że polityk weźmie udział w prezentacji kandydatów po zakończeniu badań lekarskich.

Ostatecznie jednak zapadła decyzja o tym, że pozostanie w szpitalu w Mediolanie, w którym przebywał już kilka razy w minionych latach. Wieczorem został poddany zabiegowi chirurgicznemu, który przebiegł prawidłowo - poinformowano.

Silvio Berlusconi, który po kilkuletniej przerwie, w konsekwencji wyroku sądowego za oszustwa podatkowe w jego telewizji i kłopotów ze zdrowiem, od ponad roku jest ponownie bardzo aktywny politycznie. Kandyduje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2019
  GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

  Sport


  Reklama