Menu

Salon kosmetyczny i fryzjer w Primarku?

Salon kosmetyczny i fryzjer w Primarku?
Popularna sieć sklepów z tanią odzieżą chce rywalizować z salonami piękności? (Fot. Getty Images)
Primark w Manchesterze otworzył studio urody w swojej placówce w Manchesterze. Zdaniem ekspertów, firma chce w ten sposób sprawdzić, czy klienci będą skłonni do skorzystania z zabiegów piękności w niskich cenach.
Reklama

Studio urody oferuje zabiegi pielęgnacyjne "od stóp do głów" w cenie już od 3 funtów. Za prowadzenie salonu odpowiadać będzie firma Lashious, która na ten cel otrzymała ponad tysiąc metrów kwadratowych wewnątrz sklepu.

Wśród usług studia znaleźć można takie zabiegi jak pełen makijaż, manicure czy przedłużanie rzęs. Aby skorzystać z usługi pielęgnacyjnej, należy zarejestrować się wcześniej online, gwarantując sobie tym samym wolne miejsce. Jak zauważają przedstawiciele Primarka, zainteresowanie jest gigantyczne.

Ceny zabiegów kosmetycznych zaczynają się już od 3 funtów. (Fot. Getty Images)

Salon fryzjerski powierzono z kolei firmie MILLS, której przewodzi znany brytyjski stylista włosów Joe Mills.

Usługi fryzjerskie obejmują m.in. ścinanie włosów, stylizację, golenie czy maseczki na twarz.

"Cieszymy się, że możemy uruchomić nasze nowe studio piękności Primark w Manchesterze. Nasi klienci mogą się zrelaksować podczas zakupów, jednocześnie ciesząc się najlepszymi usługami w doskonałych cenach" - przekazał Tim Kelly z Primarka.

  Komentarze
  • Konsument
   22 lipca, 09:03

   moze nich zaczna od jakis toalet dostepnych dla wszystkich i dzialajacych wind itp a pozniej niech nawet otworza i lodziarnie

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 10.12.2019
  GBP 5.095 złEUR 4.288 złUSD 3.871 złCHF 3.925 zł

  Sport


  Reklama