Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ryanair ruszył ze sprzedażą biletów na mecze piłkarskie

Ryanair ruszył ze sprzedażą biletów na mecze piłkarskie
Ryanair rozszerza ofertę sprzedaży biletów o imprezy sportowe. (Fot. Getty Images)
Irlandzkie linie lotnicze zrobiły ukłon w stronę świata sportu i oferują swoim pasażerom zakup biletów na mecze piłkarskie. Obecnie wybór jest dość ograniczony, ale przewoźnik zapewnia, że będzie coraz większy. Z czasem będzie można kupić też wejściówki na mecze rugby.
Reklama

Do tej pory Ryanair oferował na swojej stronie, poza sprzedażą biletów lotniczych, także wejściówki na wydarzenia kulturalne czy bilety do atrakcji turystycznych. Od 13 grudnia przewoźnik rozszerzył ofertę o imprezy sportowe. Na stronie linii będzie można kupić bilety na mecze takie jak derby pomiędzy Atletico Madryt i Realem Madryt, które odbędą się w lutym przyszłego roku. 

Nowe usługa pozwoli firmie na zwiększenie zysków. (Fot. Ryanair/screenshot)

"Obecnie wybór jest jeszcze dość ograniczony, ale przewoźnik ogłosił zamiar sprzedaży na swojej stronie coraz więcej biletów na mecze piłki nożnej i rugby, we współpracy z Coras, firmą zajmującą się sprzedażą biletów online” – informuje Ryanair.

"Plany podróży coraz częściej zaczynają się od zakupu biletu na wydarzenie, czy to na mecz piłkarski, czy na ulubiony zespół muzyczny” – zaznaczył Mark McLaughlin, dyrektor generalny Coras.

"Ryanair umożliwia klientom łatwiejsze zakupy na imprezę sportową i na przelot. Na naszej stronie będzie można kupić bilety na mecze w całej Europie, począwszy od biletów na La Liga czy Ligue 1” – informują irlandzkie linie lotnicze.

 

  Komentarze


  • Lublin
   14 grudnia 2018, 15:30

   Właśnie przestaje latać do Lublina od woisny A tym mieście odbędzie się sporo meczy U20 w piłce nożnej .

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.07.2019
  GBP 4.722 złEUR 4.249 złUSD 3.800 złCHF 3.859 zł

  Sport


  Reklama