Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ryanair będzie latał z Krakowa do Luton

Ryanair będzie latał z Krakowa do Luton
Z okazji uruchomienia nowej trasy przewoźnik wprowadził do sprzedaży bilety od 79 zł na podróż w październiku 2019 r. (Fot. Getty Images)
Irlandzki przewoźnik Ryanair właśnie ogłosił, że wprowadził do zimowego rozkładu lotów na sezon 2019/2020 nowe połączenie z Krakowa do Luton pod Londynem.
Reklama

Jak podaje przewoźnik w komunikacie, połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu od października 2019 roku przez cały sezon zimowy 2019/2020.

"Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na październikowe loty z Krakowa do Luton w cenie od 79 złotych. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz" - zaznacza dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair na Europę Środkowo-Wschodnią, Olga Pawlonka.

"Cieszymy się bardzo z uruchomienia nowej trasy z Krakowa do Londynu Luton. Połączenie będzie realizowane 4 razy w tygodniu od października 2019 roku i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów z Krakowa na sezon 2019/2020, który zostanie ogłoszony już wkrótce. Pasażerowie z Małopolski oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty aż do marca 2020 r." - dodaje.

Od niedawna można też rezerwować loty na przyszły sezon zimowy na ośmiu trasach z Polski, między innymi do Londynu, Dublina, Brukseli, Sztokholmu i Oslo.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.05.2019
  GBP 4.912 złEUR 4.300 złUSD 3.854 złCHF 3.819 zł

  Sport


  Reklama