Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rusza sprzedaż biletów na MŚ siatkarzy w Polsce

Rusza sprzedaż biletów na MŚ siatkarzy w Polsce
Od poniedziałku do kupienia bilety na MŚ w siatkówce (Fot. Getty Images)
Pierwszy etap sprzedaży biletów na mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce rozpocznie się już w poniedziałek (7 kwietnia). W tej fazie do kas trafią wejściówki na półfinały i finał w Katowicach.
Reklama
Turniej odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 21 września. Drugi etap sprzedaży ruszy dziesięć dni później w czwartek 17 kwietnia. Wówczas kibice będą mogli nabyć bilety na ceremonię i mecz otwarcia, który rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wystąpią w nim biało-czerwoni z Serbami.

Wejściówki na pierwszą fazę grupową trafią do kas 28 kwietnia, na mecze drugiej fazy 12 maja, a na trzeciej 26 maja.

Najtańsze bilety są po 20 zł i dotyczą one spotkań pierwszej oraz drugiej fazy turnieju. Najdroższe są na finał - 500 zł. Z kolei na mecze reprezentacji wahać się będą w przedziale 50-400 zł.

Organizatorzy przewidzieli kilka typów wejściówek: na pojedyncze spotkania, pakiety na dwa rozgrywane jeden po drugim oraz typu "Venue", które umożliwią obejrzenie kompletu meczów wybranej fazy w danej hali.

Mistrzostwa rozgrywane będą w siedmiu miastach. Biało-czerwoni rozpoczną zmagania w Warszawie, a potem przeniosą się do Wrocławia. Po awansie do drugiej fazy turnieju trafią do Łodzi, gdzie pozostaną aż do ewentualnego półfinału w Katowicach.
 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama