Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ronaldo się żeni?

Ronaldo się żeni?
Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez i synem Cristiano Ronaldo Juniorem. (Fot. getty Images)
Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez przygotowują się do ślubu. Tak twierdzą znajomi portugalskiego piłkarza i jego hiszpańskiej partnerki.
Reklama

Wybranka serca gwiazdy Realu dostała już zaręczynowy pierścionek i rzekomo intensywnie szuka sukni ślubnej.

W ostatnich dniach hiszpańska modelka otrzymała od Ronaldo pierścionek z diamentami o wartości około 700 tys. euro. Prezentem pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie. W opublikowanym filmiku Rodriguez zaprezentowała pierścionek podczas jazdy samochodem z Ronaldo.

Według lizbońskiego dziennika "Correio da Manha" ślub Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez jest czystą formalnością, gdyż - jak ustaliła gazeta - prezent marki Cartier jest z pewnością pierścionkiem zaręczynowym.

Nie tylko cenna biżuteria pozwala przypuszczać, że Ronaldo szykuje się do ślubu, ale też informacje umieszczane przez Georginę w internecie. W ostatnich dniach 24-letnia Hiszpanka opublikowała na jednym z portali społecznościowych zdjęcia dwóch modeli sukni ślubnych.

Pogłoski o ślubie portugalskiego piłkarza pojawiają się kilka miesięcy po przyjściu na świat córki Ronaldo i Georginy. Urodzona w listopadzie Alana Martina to pierwsze ich wspólne dziecko. Piłkarz ma już trójkę dzieci, które urodziły mu zastępcze matki.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2018
  GBP 4.814 złEUR 4.311 złUSD 3.787 złCHF 3.813 zł

  Sport


  Reklama