Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Romankiewicz-Żółtaszek: "Im jesteś większy, tym głośniej padasz!"

Romankiewicz-Żółtaszek:
"Moje mocne strony to siła uderzenia i upartość" - twierdzi Dawid Żółtaszek. (Fot. DSF)
To będzie kolejna wojna w K-1 w królewskiej kategorii na DSF Kickboxing Challenge 14! Piotr Romankiewicz przystąpi do drugiej obrony mistrzowskiego tytułu w wadze ciężkiej. Rywalem znakomitego Białorusina będzie Dawid Żółtaszek. Polak mieszkający w Wielkiej Brytanii w lutym efektownie zadebiutował w federacji, pokonując Łukasza Lipniackiego na DSF 13.
Reklama

"Jestem mistrzem DSF Kickboxing Challenge i nie zamierzam rozstawać się z moim pasem" – twierdzi Romankiewicz. "To największa gala w historii federacji DSF. Wiem, że mój przeciwnik jest bardzo mocny fizyczne, ale im jesteś większy, tym głośniej padasz. Zamierzam przyjechać i przeciągnąć polską publiczność na swoją stronę. Żółtaszek jest już stary i 13 kwietnia wyślę go na sportową emeryturę" – zapewnia Białorusin.

Dawid Żółtaszek nie ma wątpliwości, że to on zejdzie z ringu z mistrzowskim tytułem DSF Kickboxing Challenge. Po bardzo udanym debiucie na gali DSF 13 we Wrocławiu, dyrektor sportowy Robert Złotkowski, szybko zaproponował Polakowi kolejną walkę – i to o pas.

Idę po swoje, idę od końca! (Fot. Dawid Żółtaszek)

"Romankiewicz zdobył pas w walce z Turyńskim, obronił go w walce z Francuzem i teraz straci go w walce ze mną" – obiecuje pewny siebie Żółtaszek.  "Mieszkam i pracuję na obczyźnie, ale moja polskość jest stuprocentowa! Tutaj mam rodzinę i przyjaciół, którzy będą mnie wspierać. Na ich oczach skopię tyłek mistrzowi. Moje mocne strony to siła uderzenia i upartość. Wiecznie idę do przodu, nigdy się nie cofam. Będą mnie tłuc, ja idę do przodu, idę po swoje, idę od końca! Wiem, że on nie lubi się bić, chce uderzyć i od razu uciekać. Siądę na nim i przycisnę go. Nie odpuszczę do końca, aż polegnie. Może mam cztery dychy na karku, ale takich zawziętych zgredów mało po świecie chodzi!" – podkreśla 40-letni Polak.

W walce wieczoru gali DSF Kickboxing Challenge 14 zetrą się prawdziwe legendy kickboxingu. Dwukrotny mistrz świata Marcin „Różal” Różalski zmierzy się z 10-krotnym finalistą K-1 WGP Jerome’em Le Bannerem. Kolejną wielką atrakcją imprezy będzie mecz międzynarodowy w K-1: Polska-Rosja z gwiazdami w obydwu ekipach. Wystąpi także weteran UFC Daniel Omielańczuk, który w grudniu udanie zadebiutował w federacji DSF.

Tutaj możesz kupić bilet na walkę.

Zapowiedź walki:

Transmisja z gali DSF Kickboxing Challenge 14 na żywo w Canal+ Sport, na platformie Player.pl oraz za darmo na DSFLIVE.com poza granicami Polski. Bilety w cenie od 70 PLN są dostępne w serwisach eBilet oraz TicketClub i na stronie DSF14.com.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.08.2018
  GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

  Sport


  Reklama