Menu

Robert Lewandowski with his own collection of sports clothes

Robert Lewandowski with his own collection of sports clothes
Ubrania ze znakiem RL9 już w marcu trafią do sklepów. (Fot. PAP)
The captain of the Polish national team and the Bayern Munich striker has a new job from the beginning of 2021 - he became the ambassador of 4F. Thus, he joined his wife Anna Lewandowska, who has been one of the stars cooperating with this brand for a year. In March, clothes from the 4F x RL9 collection, designed in cooperation with Robert Lewandowski, will be launched in stores.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Jest genialnym piłkarzem, inwestorem, biznesmenem, a teraz został też projektantem ubrań sportowych. To ostatnie zajęcie to efekt współpracy z popularną marką odzieży sportowej 4F, której ambasadorem właśnie został. Lewandowski dołączył do działającej pod hasłem pod hasłem WE MAKE A TEAM Drużyny Ambasadorów 4F, do której od roku należy jego żona, a także takie sławy sportu jak siatkarz Wilfredo Leon, tenisista Łukasz Kubot.

Efektem współpracy Anny Lewandowskiej z marką 4F była zaprojektowana przez trenerkę kolekcja ubrań treningowych, które trafiły do sklepów we wrześniu. Podobnie będzie w przypadku Roberta Lewandowskiego. On też będzie tworzył własne kolekcje ubrań treningowych i sportowych. Oprócz tego będzie promował markę w kampaniach wizerunkowych, mających na celu inspirowanie Polaków do aktywności fizycznej w ich ulubionej formie.

"Od lat zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do aktywności fizycznej – i nie mam na myśli tylko piłki nożnej, ale regularny ruch i zdrowy styl życia. To jest to, co łączy mnie z 4F – zachęcamy wszystkich do uprawiania sportu w taki sposób, w jaki mogą i lubią. Łączą nas nie tylko wspólne cele, ale i wartości, i to właśnie one budują silną drużynę" – stwierdził w oświadczeniu polski piłkarz. "Bez względu na to, gdzie gram, wiem, że zawsze reprezentuję Polskę. Cieszę się, że mogę pracować z polską marką i wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej" - dodał.

Z pozyskania Roberta Lewandowskiego do swojej Drużyny Ambasadorów zadowoleni są także właściciele firmy OTCF S.A., do której należy marka 4F. "Od lat budujemy Team 4F, który tworzą ambasadorzy marki, profesjonalni sportowcy oraz klienci z całego świata. Już teraz jesteśmy obecni na arenach Igrzysk Olimpijskich, ubierając reprezentacje z 7 krajów, a także na najwyższym poziomie skoków narciarskich, biatlonu oraz lekkoatletyki. Jesteśmy pewni, że współpraca z takim autorytetem jak Robert Lewandowski pozwoli zainspirować i zachęcić jeszcze więcej osób do rozpoczęcia przygody ze sportem" - powiedział Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A. i założyciel marki 4F. Dodał też, że już wkrótce na półki sklepów trafią ubrania zaprojektowane wraz z Lewandowskim. "Już w marcu 2021 roku przedstawimy specjalną multifunkcyjną kolekcję sygnowaną znakiem RL9" – zapowiada.

Według informacji przekazanych przez markę 4F, ubrania tworzone wraz z Robertem Lewandowskim będą wykonane z wysokiej jakości materiałów, będą też charakteryzowały się nowoczesną formą, umożliwiającą wygodny trening, a także regenerację po wysiłku. Do stworzenia kolekcji 4F x RL9 wykorzystano multifunkcyjne materiały oddychające. Celem było nadanie ubraniom codziennym, sportowych funkcyjnych cech takich jak: oddychalność, antybakteryjność czy odprowadzenie wilgoci. Hybrydowy charakter tych ubrań – połączenie cech odzieży technicznej z uniwersalną odzieżą casualową ma służyć temu, by były one trwałe i służyły przez lata.

Pierwsza odsłona kolekcji 4F x RL9 dostępna będzie już w marcu 2021 w sklepach 4F oraz na SportStyleStory.pl.

Czytaj więcej:

Robert Lewandowski najlepszy w plebiscycie "The Guardian" na piłkarza 2020 roku

63. Ankieta PAP: Robert Lewandowski najlepszym sportowcem Europy 2020 roku

Lewandowski triumfatorem plebiscytu Globe Soccer Awards na Piłkarza Roku

Lewandowski, Osaka i Bayern Monachium triumfatorami plebiscytu AIPS

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 05.05.2021
  GBP 5.2984 złEUR 4.5752 złUSD 3.8136 złCHF 4.1655 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement