Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rekordowe święta irlandzkiej poczty

Rekordowe święta irlandzkiej poczty
Pracownicy irlandzkiej poczty mieli ręce pełne roboty. (Fot. Getty Images)
Rekordową ilość przesyłek dostarczyła w te święta irlandzka poczta. Pracownicy An Post obsługiwali w całym kraju 100 tys. paczek dziennie.
Reklama

Irlandzka poczta ma za sobą najbardziej pracowity okres w historii – w porównaniu do ubiegłego roku liczba wysyłanych przed świętami pakunków wzrosła o 50%. Jednocześnie zwiększyło się zainteresowanie znaczkami o typowo bożonarodzeniowej tematyce – po latach systematycznych spadków sprzedaży.

“Wzrósł także obrót znaczkami międzynarodowymi, dzięki nowym produktom oraz nowej świątecznej kampanii reklamowej” - informuje Journal.ie.

An Post sprzedała w sumie 13 mln okolicznościowych znaczków.

“Okres świąteczny przekroczył oczekiwania wielu naszych handlowych konsumentów. Jeden z naszych głównych klientów stwierdził, że nigdy nie widział takiego obrotu generowanego dzięki irlandzkim kupującym” - przekazał dyrektor w An Post Garrett Bridgeman, dodając, że jeden z dużych sprzedawców wysłał jednego dnia 22 ciężarówki paczek. “Spodziewaliśmy się czterech” - dodał.

To nie koniec pracowitego sezonu, teraz poczta rozpoczęła zmagania z poświątecznymi i noworocznymi promocjami w sklepach oraz zwrotami zakupów.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.06.2019
  GBP 4.774 złEUR 4.263 złUSD 3.810 złCHF 3.810 zł

  Sport


  Reklama