Real rozpoczął sezon od remisu w San Sebastian

Podopieczni Zinedine'a Zidane'a rozczarowali... (Fot. Getty Images)
Broniący tytułu mistrzów Hiszpanii piłkarze Realu Madryt rozpoczęli wczoraj sezon 2020/21 od remisu 0:0 na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian. Był to mecz drugiej kolejki, ale w pierwszej 'Królewscy' nie zagrali z Getafe.

Podopieczni Zinedine'a Zidane'a rozczarowali, stwarzając mało sytuacji pod bramką drużyny z Kraju Basków. Najlepszych nie wykorzystali Karim Benzema w pierwszej połowie, a po przerwie debiutujący w ekipie Realu Marvin.

W 63. minucie na boisku w składzie gospodarzy pojawił się 34-letni David Silva, który powrócił do ekstraklasy hiszpańskiej po 10 latach występów w Manchesterze City. Mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy również nie wyróżnił się niczym szczególnym i spotkanie zakończyło się bez bramek.

Po drugiej kolejce komplet punktów mają tylko Granada i Betis Sewilla, ale cztery zespoły nie rozegrały jeszcze żadnego meczu, m.in. Barcelona i Atletico Madryt.