Puchar Niemiec: Kobylański "wyeliminował" Herthę Berlin w pierwszej rundzie

Kobylański (po lewej) wpisał się na listę strzelców w 2., 44. i 66. minucie. (Fot. Getty Images)
Martin Kobylański zdobył trzy gole dla Eintrachtu Brunszwik, który pokonał wczoraj Herthę Berlin 5:4 (3:2) w piątkowym meczu pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Niemiec. W pokonanej drużynie nie zagrał Krzysztof Piątek.

Kobylański wpisał się na listę strzelców w 2., 44. (dobitka po niewykorzystanym przez siebie rzucie karnym) i 66. minucie.

W składzie Herthy zabrakło napastnika polskiej reprezentacji Piątka, który musi przejść kwarantannę w Niemczech.

Ostatnio przebywał z kadrą narodową na meczu Ligi Narodów w Zenicy (biało-czerwoni wygrali w poniedziałek z Bośnią i Hercegowiną 2:1). Berliński departament zdrowia podjął decyzję, że ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa w tym bałkański