Puchar Anglii: Drużyna Bednarka oraz Chelsea uzupełniły grono ćwierćfinalistów

Jak Bednarek (po prawej) rozegrał całe wczorajsze spotkanie. (Fot. Getty Images)
Southampton FC, z Janem Bednarkiem w składzie, pokonał wczoraj na wyjeździe Wolverhampton 2:0 i zakwalifikował się do ćwierćfinału Pucharu Anglii. Tego dnia awans wywalczyli także piłkarze Chelsea Londyn, po wyjazdowym zwycięstwie nad Barnsley 1:0.

Bramki dla "Świętych" w meczu z ekipą Wanderers zdobyli Danny Ings na początku drugiej połowy oraz w 90. minucie Szkot Stuart Armstrong. Bednarek rozegrał całe spotkanie.

Wczoraj odbyło się też losowanie ćwierćfinałów.

Southampton zmierzy się w tej fazie na wyjeździe z AFC Bournemouth (drugi poziom rozgrywek), Everton zagra z rozpędzonym liderem Premier League Manchesterem City, Chelsea z Sheffield United, a w bardzo ciekawie zapowiadającym się starciu Leicester City podejmie Manchester United.

Spotkania ćwierćfinałowe zaplanowano na 20-21 marca.

Puchar Anglii: 15. z rzędu wygrana Manchesteru City, pechowa porażka Brighton