Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Przymusowe lądowanie w Manchesterze. "Zabrakło wody na kawę i herbatę"

Przymusowe lądowanie w Manchesterze. "Zabrakło wody na kawę i herbatę"
Samolot leciał Glasgow na hiszpańską Teneryfę. (Fot. Getty Images)
Samolot brytyjskich linii Jet2 musiał wczoraj wykonać międzylądowanie w Manchesterze, ponieważ na pokładzie nie było wody na herbatę i kawę - informuje 'Metro'.
Reklama

Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj rano na pokładzie samolotu lecącego z Glasgow na hiszpańską Teneryfę. Maszyna znajdowała się nad Irlandią, kiedy załoga wykryła problem z hydrauliką i podjęła decyzję o zawróceniu do Manchesteru.

Pasażerowie lotu nie zostawili suchej nitki na przewoźniku, a swoją frustracją podzielili się w mediach społecznościowych.

"Samolot @jet2 z Glasgow na Teneryfę musiał zawrócić i awaryjnie wylądować w Manchesterze, ponieważ nie było wody na gorące napoje! Następnym razem znajdźcie lepszą wymówkę" - napisała na Twitterze Sophie-Clare Morrison.

Tymczasem Colette Connolly dodała: "Jestem zdegustowana. Wakacje zrujnowane, zanim w ogóle się zaczęły. Synowie płaczą. Dziękuję...".

Rzecznik Jet2 przeprosił za niedogodności, ale podkreślił, że w Manchesterze bardzo szybko podstawiono samolot zastępczy, który bezpiecznie dotarł do Hiszpanii. "To było bardzo krótkie opóźnienie" - zaznaczył przedstawiciel linii.

 

  Komentarze


  • Mirek London
   12 lutego, 06:19

   "Jestem zdegustowana. Wakacje zrujnowane, zanim w ogóle się zaczęły. Synowie płaczą. Dziękuję...".
   Co za idiotka !

  • Demo_Kryt
   12 lutego, 07:34

   Wakacje zrujnowane.... no zdecydowanie polecam
   psychiatre. To syndrom PPE wg kodu SOZ. Dotyczy w duzej mierze Anglikow. Dlaczego? Moze z tego samago powodu, z jakiego wg. mieszkancow Liverpoolu, z tego miasta pochodza najwieksze gwiazdy muzyki.... winna jest ...WODA.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.08.2019
  GBP 4.753 złEUR 4.352 złUSD 3.920 złCHF 4.007 zł

  Sport


  Reklama