Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Prince Harry is 'more volatile than Prince William whilst Meghan Markle is emotional

Prince Harry is 'more volatile than Prince William whilst Meghan Markle is emotional
Harry i Meghan odbiegają od wizerunku rodziny królewskiej okazując emocje? (Fot. Getty Images)
Anna Pasternak, who has written books about Princess Diana and Wallis Simpson, said she feels 'anxious' about Harry and Meghan Markle because they are emotional.
Advertisement
News available in Polish

Anna Pasternak, autorka książki o księżnej Dianie i Wallis Simpson stwierdziła, że jest „zaniepokojona” przyszłością Harry'ego i Meghan Markle, ponieważ oboje reagują zbyt emocjonalnie.

"Szósty w kolejce do brytyjskiego tronu książę Harry jest bardziej skłonny do zmiany nastroju i bardziej otwarcie wyraża swoje uczucia niż jego starszy brat" – uważa pisarka i publicystka. 

Czy okazywanie emocji jest słabością Harry'ego i Meghan? (Fot. Getty Images)

"Meghan jest Amerykanką, kobietą z zewnątrz, która musi szybko nauczyć się, że Brytyjczycy inaczej radzą sobie z problemami, nierzadko za pomocą manipulacji. Księżna powinna sobie również zdawać sprawę z tego, że to, co nie zostało powiedziane, ma często większe znaczenie niż słowa” – zaznacza Pasternak.

Autorka uważa, że emocjonalna strona pary książęcej Sussex jest ich największą słabością.

"Wielki biznes firmy, czyli rodziny królewskiej wymaga, aby wszyscy jej członkowie tworzyli coś w rodzaju dyplomatycznego, racjonalnego mechanizmu. To, co nie jest tolerowane i znacznie mniej rozumiane, to emocje” – podkreśliła Pasternak.

Brytyjska prasa w różnym tonie relacjonuje zachowania Harry'ego i Meghan. Pojawiają się doniesienia o trudnym charakterze Amerykanki i uległości Harry'ego wobec żony.

Para książęca spodziewa się swojego pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat w ciągu najbliższych kilku tygodni, najprawdopodobniej w kwietniu.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 17.06.2019
  GBP 4.782 złEUR 4.260 złUSD 3.799 złCHF 3.801 zł

  Sport


  Advertisement