Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Prince Harry has not asked William to be his best man... yet

Prince Harry has not asked William to be his best man... yet
Czy William będzie świadkiem na ślubie brata? (Fot. Getty Images)
The Royal wedding is a matter of months away, but the Duke of Cambridge says his brother hasn't asked him to be best man just yet.
Advertisement
News available in Polish

Gdyby zależało to od osób obstawiających w zakładach bukmacherskich, William byłby świadkiem Harry’ego, a Kate – druhną Meghan. W Wielkiej Brytanii do tych ról częściej wybiera się jednak osoby niezamężne. W takim wypadku para książęca Cambridge nie będzie świadkować narzeczonym.

Niezależnie od tego, czy w roli świadka, czy też nie, książę William będzie uczestniczył w ceremonii zawarcia małżeństwa swego brata. Zaangażowane będą natomiast na pewno dzieci Williama i Kate – książę George i księżniczka Charlotte. Mały książę będzie paziem, a jego siostra druhną, podobnie jak to było na ślubie ich ciotki – Pippy Middleton. 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się 19 maja w Windsorze. (Fot. Getty Images)

Na drodze Williama do Windsoru i ślubu Harry’ego z Meghan stoi jeszcze jedna przeszkoda, a mianowicie finał Pucharu Anglii.

William jest honorowym prezydentem angielskiej federacji piłkarskiej, powinien więc być obecny na finałowym spotkaniu w maju 2018 roku.

Ta sprawa nadal nie jest rozwiązana, a pytany o nią książę William odpowiedział: "Wciąż nad tym pracuję”. 

Wiadomo już, że w uroczystościach w Windsorze będzie uczestniczyć królowa Elżbieta II, która była "zachwycona" wiadomością o zaręczynach wnuka. Rodzina królewska pokryje też koszty związane ze ślubem.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 21.09.2018
  GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

  Sport


  Advertisement