Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Premier Varadkar nosi polskie skarpety

Premier Varadkar nosi polskie skarpety
Premier Irlandii został "przyłapany" z polskimi skarpetkami. (Fot. Getty Images)
Premier Irlandii Leo Varadkar opublikował na Facebooku i Twitterze zdjęcie polskich skarpet. W ten sposób zafundował reklamę polskiej firmie z Galway - Irish Socksciety, założonej przez Joannę Zalech i Olę Kieldanowicz.
Reklama

Varadkar zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie kolorowych skarpet i skomentował: “More socks”.

“To był szok. Wiedziałyśmy, że premier lubi skarpetki, ale nie spodziewałyśmy się, że zamieści zdjęcie naszego prezentu. Liczyłyśmy, że może pewnego dnia, jeśli będziemy mieć fart, uda nam się go wypatrzyć w naszym modelu. To było bardzo miłe odkryć, że skarpetki musiały mu się bardzo spodobać” – wyznaje w “Galway Advertiser” Zalech, założycielka firmy Socksciety, która istnieje dopiero niecały miesiąc.

Polki podesłały irlandzkiemu premierowi skarpetki na adres jego oficjalnego biura.

Socksciety to nie pierwsza inicjatywa pary. W 2011 założyły Olyart, firmę projektującą i sprzedającą zabawne upominki z Irlandii.

“Jesteśmy polskimi dziewczynami, które pokochały Irlandię, ale przede wszystkim irlandzki humor. Projektujemy barwne i ekscentryczne skarpety inspirowane irlandzkimi konwersacjami, dające dużo powodów do śmiechu tym, którzy je noszą lub ofiarowują komuś” - tłumaczy Zalech.

Polki mają nadzieję, że także inni sławni Irlandczycy docenią ich produkty.

“Marzymy, by ujrzeć w nich prezydenta Higginsa. Mamy już zaprojektowanych kilka nowych linii. Mamy nadzieję, że spodobają się wielu osobom” - podkreślają.

Socksciety to firma założona przez dwie Polki. (Fot. Twitter/@LeoVaradkar)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama