Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Premier: "Dzięki imigrantom irlandzka gospodarka jest lepsza"

Premier:
Leo Varadkar zwrócił uwagę na korzyści płynące z imigracji. (Fot. Thinkstock)
Państwa, które 'utrudniają' imigrację, popełniają 'wielki błąd' - ostrzegł premier Irlandii. 'Nasza gospodarka i usługi publiczne są o wiele lepsze dzięki talentom z całego świata' - dodał.
Reklama

Leo Varadkar odniósł się do kwestii imigracji podczas uroczystości otwarcia nowego biura Google w dublińskim Grand Canal Dock.

“Gdy patrzę, jak w wielu częściach świata rządy zaostrzają przepisy imigracyjne, myślę, jaki to jest ogromny błąd” - wyznał szef rządu, który jest synem hinduskiego imigranta.

W uroczystości otwarcia Velasco Building wzięła udział szefowa Google Ireland Fionnuala Meehan, prezes firmy wspierającej inwestowanie na Wyspie IDA Ireland Martin Shanahan oraz przewodniczący Partii Zielonych Eamon Ryan.

Shanahan odniósł się do kwestii systemu podatkowego w Irlandii.

“Komisja Europejska oraz duże państwa, takie jak Francja czy Niemcy, naciskają na zmianę naszego systemu, by dostosować go do pozostałych krajów UE. Jednak stanowisko Irlandii w tej sprawie jest jasne. Mamy przejrzysty, konkurencyjny i spójny system, którego rząd na pewno nie chce zmienić” - zapewnił prezes.

Velasco Building jest 7. oddziałem Google w Irlandii.

 

  Komentarze


  • Ja
   10 lutego, 09:48

   Thank you wery muche
   Pełen szacunek ze ktos nas zauwazyl a nie uzywa jako karty przetargowej

  • Gadanie baranie
   10 lutego, 18:36

   to zacznijcie emigrantow w koncu szanowac!!! np zatrudniajac na urzednicze stanowiska ludzi kompetentnych a nie takich ktorych bledy doprowadzaja tychze emigrantow do stanow przedzawalowych!!!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Reklama