Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pomyłka kelnera w UK. Podał wino za £4,5 tys.

Pomyłka kelnera w UK. Podał wino za £4,5 tys.
Kierownictwo nie zamierza też wyciągać konsekwencji wobec kelnera, który był "przerażony" swoją pomyłką. (Fot. Getty Images)
Do niecodziennej pomyłki doszło w jednej z restauracji w Manchesterze. Klientom, którzy zamówili wino za 260 funtów, przez przypadek zaserwowano najdroższy trunek w lokalu - informuje 'The Guardian'.
Reklama

Do zdarzenia doszło w restauracji Hawksmoor. Klienci zamówili Bordeaux za 260 funtów. Obsługujący ich kelner udał się po trunek do piwniczki, ale omyłkowo sięgnął po czerwone wino z tego samego rocznika, tyle że 17 razy droższe.

Szefowie restauracji całe zdarzenie obrócili w żart. "Do klienta, który przez przypadek otrzymał butelkę Chateau le Pin Pomerol 2001 za 4,5 tys. funtów - mamy nadzieję, że miałeś udany wieczór!" - czytamy na Twitterze restauracji.

Kierownictwo nie zamierza też wyciągać konsekwencji wobec kelnera, który był "przerażony" swoją pomyłką. "Głowa do góry! Pomyłka może zdarzyć się każdemu. I tak cię kochamy" - dodano.

Rzecznik Hawksmoor przyznał w rozmowie z "The Guardian", że tego wieczoru w restauracji był "bardzo duży ruch".  

Oddział Hawksmoor w Manchesterze jest ulubionym miejscem kulinarnego krytyka "The Observer", Jaya Raynera. Przez innego dziennikarza - Gilesa Corena z "The Times" - lokal został opisany jako "najlepsza restauracja w północno-zachodniej części miasta".

 

  Komentarze


  • Dona1
   19 maja, 15:34

   Swietna reklama dla restauracji;)

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.09.2019
  GBP 4.861 złEUR 4.326 złUSD 3.912 złCHF 3.950 zł

  Sport


  Reklama