Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polski pielęgniarz w Niemczech podejrzany o morderstwo pacjenta

Polski pielęgniarz w Niemczech podejrzany o morderstwo pacjenta
Polak podejrzany jest o morderstwo. (Fot. www.polizei.bayern.de)
36-letni Grzegorz Stanisław W. jest podejrzany o zabójstwo 87-letniego emeryta w Monachium. Polakowi zarzuca się również kradzież pieniędzy z domu ofiary. Niemiecka policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.
Reklama

Polski pielęgniarz miał ukraść swojemu niemieckiemu pacjentowi 1 210 euro i dwie karty debetowe. Polak podejrzany jest również o zamordowanie podopiecznego zastrzykami z insuliny – podaje serwis uk.businessinsider.com.

Monachijska policja informuje, że 36-letni opiekun może mieć na sumieniu więcej ofiar. Brytyjskie media piszą o czterech. Wszyscy byli pacjenci Polaka znajdują się w szpitalach, a ich stan określa się jako zagrażający życiu.

Po opublikowaniu zdjęcia polskiego pielęgniarza na policję wpływają kolejne zgłoszenia przestępstw – poinformowała agencja.

Funkcjonariusze z Niemiec zwrócili się z apelem do wszystkich poszkodowanych i ich rodzin o zgłaszanie się na policję. Śledczy dotarli do 20 pacjentów, którymi Polak zajmował się w Niemczech .

 

  Komentarze


  • Kojot
   12 marca, 17:51

   A on nie z łódzkiego pogotowia?

  • Czytelnik
   12 marca, 18:14

   Kto i jakim prawem umieścił moje zdjęcie na publicznym forum?

  • Pavulon
   12 marca, 18:16

   Hrum Hrum...
   łowca skór

  • XYZ
   12 marca, 19:25

   Grzegorz Stanisław Wolsztajn , ma fb ma tam profil , łatwo można go znależć , mieszka w Niemczech pochodzi z Lublina jak coś .

  • Andre
   12 marca, 19:28

   Prostaczki po podstawówkach i zawodówkach, sprzątający kible w Anglii, zabrali się za opluwanie jadem podejrzanego człowieka niewinnego.
   Brawo polaczki, tylko wam rzucić mięso, a wy jak hieny rozszarpujecie.

  • Do andre
   12 marca, 19:53

   Oh Andrze ty za to taki wykształcony i dobrze wychowany... po Polakach jeździsz bo po Anglikach się boisz cieciu? Ciekawe z jakiej wsi ty przyjechałeś..... A budowlanka to tez nie powód do dumy smieciu

  • Victor
   13 marca, 01:20

   A co ty j....y cieciu masz do budowlanki ?!!! Pewnie jakis przykry incydent z ukraincami ? Mamusie dopadli i teraz nie wiadomo czy tatus to wolodia czy gienadij ?

  • Czytelnik anonimowy
   13 marca, 04:42

   Pelno zlodziei z tego lublina

  • Hunk
   13 marca, 07:36

   Nie no lublin to wylegarnia takich typow

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama