Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polski kierowca ciężarówki zasnął za kółkiem. Policja opublikowała film z wypadku

Polski kierowca ciężarówki zasnął za kółkiem. Policja opublikowała film z wypadku
Policja wrzuciła film do sieci ku przestrodze kierowców. (Fot. West Midlands Police)
Do internetu trafiło szokujące nagranie wypadku spowodowanego przez polskiego kierowcę ciężarówki. Mariusz Wlazło zasnął za kierownicą. U jednej z ofiar wypadku doszło do uszkodzenia kręgosłupa.
Reklama

Do kolizji doszło 15 marca na autostradzie M6. Nagranie z wideorejestratora Dashcam upublicznione przez West Midlands Police ukazuje moment, w którym 47-letni Polak wjeżdża z prędkością 70 km/h załadowaną ciężarówką w 2 stojące samochody. W wyniku zdarzenia około 50-letnia kobieta trafiła do szpitala z uszkodzonym kręgosłupem i złamanymi żebrami.

Zdaniem policji można mówić o wielkim szczęściu, że obyło się bez ofiar śmiertelnych.
Wlazło, zamieszkały w Speke (Liverpool), został skazany 29 listopada na 16 miesięcy więzienia. Polak początkowo zaprzeczał zarzutowi niebezpiecznej jazdy, ale z czasem przyznał się.

"Wypadek miał destrukcyjny wpływ na ofiarę. Mimo że kobieta wyleczyła rany psychiczne, to pozostały skazy na psychice. Ofiara boi się teraz wyjeżdżać na autostradę. Gdyby sprawca jechał szybciej, mogłoby się to skończyć fatalnie" - podsumował Gareth Phillips z Central Motorway Police Group.

 

  Komentarze


  • Fghgf
   4 grudnia 2017, 18:54

   Polusy pracuja po 15 godzin. Zniszczyli system pracy w calej Europie. Pracuja za miske ryzu . Przez Polusow cierpi cala Europa .

  • Ktos
   4 grudnia 2017, 20:52

   Fghgf zgadzam sie z toba frajerzy bez wyobrazni
   Ciagle sie dziwia. Ze Angielscy
   Kierowcy maja zanic cwaniaczkow z europy tych za kierownica i tych co planuja

  • Obyczaje
   5 grudnia 2017, 06:29

   Polscy kierowcy maja niestety przyzwyczajenia z polski , tam sa królami szos , a potem płacz i sorry don anderstent , wstydzę sie jak widze polaczkow kozaczków na ulicach , odróżniają sie znacząco od innych kierowców

  • Jaś
   5 grudnia 2017, 12:33

   Obyczaje- jestes po prostu kretynem,zerwo wiedzy o ruchu drogowym i jeździe po ulicach uk.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama