Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polki wysłały prezent córce Williama i Kate

Polki wysłały prezent córce Williama i Kate
Whisbear emituje dźwięk przypominający szum, który ułatwia zasypianie. (Fot. Whisbear)
Dwie Polki wysłały księżniczce Charlotte szumiącego misia (ang. Whisbear), który ułatwia noworodkom zasypianie.
Reklama

Julia Sielicka-Jastrzębska i Zuzanna Sielicka-Kalczyńska z firmy produkującej innowacyjne maskotki, wysłały nowo narodzonej księżniczce jeden z egzemplarzy przytulanki.

Córka Williama i Kate otrzyma specjalną, królewską wersję, wraz z kocem do przewijania. Prezent został wysłany do Pałacu Kensington dzisiaj rano.

W liście dołączonym do podarunku Polki napisały: “Z własnego doświadczenia wiemy, że bezsenne noce mogą być trudne. W związku z tym będziemy zaszczycone, jeśli księżniczka przyjmie nasz prezent”.

Szumiący Miś koi kolkowy płacz, emitując dźwięk przypominający szum, znany dzieciom z brzucha mamy. Swoją jednostajnością i barwą przypomina szum suszarki. Dźwięk ten jest zamknięty w sercu misia - w urządzeniu, które po włączeniu emituje specjalnie dobrany szum.

Whisbear został w całości zaprojektowany i wykonany w Polsce. Kształt misia powstał we współpracy ze studentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Przytulanki szyte są w niewielkiej szwalni na Mazowszu. Urządzenia szumiące tworzone są w polskich fabrykach.

 

  Komentarze


  • Paulina
   8 maja 2015, 19:26

   Nie polecam nie tyle zabawki której szum mi się nie podobał (są głośny w tej cenie powinno jednak być regulowanie głośności) lecz postawy osób tam pracujących. Zgłosiłam chęć oddania towaru, napisałam mail po otrzymaniu odpowiedzi odeslalam go. Przesyłka dotarła wiec czekalam na zwrot pieniędzy. I czekałam i czekałam.. po 2 tygodniach skontaktowałam się. Oklamano mnie ze podałam zły numer konta (ostatnia cyfra niby była zła) i w dodatku ze pisano do mnie w tej sprawie co jest kompletna bzdurą. No chyba ze był to list gołębiem pocztowym. Wyslalam 2 razy jescze widomosc z numerem konta ale mi

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.06.2019
  GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

  Sport


  Reklama