Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polka złapana na lotnisku z 30 tys. EUR

Polka złapana na lotnisku z 30 tys. EUR
Polka próbowała przemycić 30 tys. euro. (Fot. Thinkstock)
Próbę przemytu gotówki wartej 30 tys. udaremnili Polce irlandzcy celnicy. Na dublińskim lotnisku przeprowadzono w miniony weekend w sumie 3 udane akcje.
Reklama

W niedzielę służby graniczne odkryły w bagażu Polki gotówkę przemycaną do Barcelony. Dzień wcześniej przejęto z kolei €14 tys., które próbowała przewieźć do Holandii około 20-letnia Brytyjka.

“Odkryć dokonano dzięki psu tropiącemu Josie. Pieniądze zostały zatrzymane, a przeciwko kobietom wszczęto postępowanie” - poinformował Independent.ie.

Jeszcze wcześniej, dzięki węchowi innego psa, wykryto z kolei 46 tys. sztuk papierosów. Kontrabanda znajdowała się w bagażach 4 Rumunów wracających z Turcji. Wartość rynkową wyrobów tytoniowych oszacowano na €26,6 tys.

 

  Komentarze


  • Andre80
   14 lutego, 09:51

   To nawet gotowki nie mozna przewozic to chore aby muec lape nad wszystkim

  • R2
   14 lutego, 10:24

   Ze co? Ja przewozilem gotówkę i najpierw sprawdziłem z celnikami w uk i Polsce. Lecisz do innego kraju unii to w uk nie musisz deklarowac, w miejscu docelowym np. Polsce musisz zadeklarować. W Czechach np. już nie ma tego obowiązku

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama