Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polka przegrała proces o odszkodowanie po wypadku na gokarcie

Polka przegrała proces o odszkodowanie po wypadku na gokarcie
Wypadek w gokarcie skończył się dla Polki długą rehabilitacją. (Fot. Thinkstock)
Polka, która uszkodziła sobie pośladki i kość ogonową podczas jazdy na gokartach, przegrała sprawę o odszkodowanie. 26-latka starała się o zadośćuczynienie w wysokości 60 tys. euro.
Reklama

Do incydentu doszło na dublińskim torze Kylemore Karting. Właścicielka salonu urody w Portlaoise (hr. Laoise) - Alicja M. - zeznała w sądzie, że została wyrzucona z pojazdu, gdy zderzył się on z barierką.

"Jej znajomi myśleli, że się zabiła. Zeznała, że gdy została dosłownie katapultowana z gokarta, jej kask poleciał w jedną stronę, a but w drugą” - relacjonuje Independent.ie.

W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń pośladków i kości ogonowej. Według jej zeznań, przez 2 tygodnie nie mogła siadać ze względu na towarzyszący ból. W Naas General Hospital, do którego zgłosiła się po wypadku, zalecono jej zażywanie leków przeciwbólowych. Kobieta przeszła następnie cykl fizjoterapii.

Adwokat Grovepark Services Limited, właściciela Kylemore Karting, zapewnił, że ze strony firmy nie doszło do żadnych zaniedbań. Polka przyznała, że otrzymała kask, kombinezon i rękawice oraz obejrzała 7-minutowy film instruktażowy na temat bezpieczeństwa prowadzenia gokarta.

Podczas przesłuchania przez obronę, Alicja M. przyznała, że do tej pory trzykrotnie składała do ubezpieczalni wnioski o odszkodowania i otrzymywała pieniądze.

"Poinformowała, że w poprzednich wypadkach była pasażerką samochodów prowadzonych przez inne osoby” - kontynuuje portal.

Ostatecznie sędzia odrzucił wniosek Polki, tłumacząc, że jeździła ona wcześniej wiele razy na gokartach i miała świadomość ryzyka, jakie się z tym wiąże.

 

  Komentarze


  • Leon zawodowiec
   16 kwietnia, 14:04

   haha nie udalo sie wyludzonko ale mam nadzieje ze firma gokartowa wytoczy jej proces o probe oszustwa

  • Lola
   16 kwietnia, 14:07

   Cwaniara

  • Xx
   17 kwietnia, 06:55

   Szkoda ze przegrala ,jakis bydlak dostalby

  • THC
   17 kwietnia, 07:33

   Polacy... hue hue hue ;D

  • Same patusy
   17 kwietnia, 10:01

   Widzę, że tu same patusy komentują. Komuś dzieje się krzywda - oho, od razu uruchhamia się syndrom cebulaczka "dobrze jej tak", "fajnie, że nic nie otrzymała", "cwaniara jedna"...jesteście pojebani. Raczej nie wjechała specjalnie w barierki. A że doznała uszkodzeń ciała, to dobrze, że starała się o odszkodowanie. Serio wasza mentalność jest poniżej poziomu łasicy.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.07.2018
  GBP 4.838 złEUR 4.327 złUSD 3.717 złCHF 3.720 zł

  Sport


  Reklama