Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Polish woman kidnapped for 2m EUR

Polish woman kidnapped for 2m EUR
Policja poinformowała, że kobieta była "przetrzymywana w bardzo trudnych warunkach" i "brutalnie traktowana". (Fot. Thinkstock)
Investigators are investigating whether the perpetrators of the Polish woman in South Africa had partners in the country.
Advertisement
News available in Polish

50 godzin dramatu przeżyła 56-letnia Polka uprowadzona w RPA i uwolniona z rąk porywaczy dzięki zaangażowaniu polskich policjantów. Dziś jest bezpieczna, ale to nie kończy sprawy.

Śledczy mają poszlaki wskazujące na to, że Polka mogła paść ofiarą zaplanowanej intrygi szajki oszustów - czytamy w "Rzeczpospolitej".

"Chociaż doszło do uwolnienia pokrzywdzonej, to wciąż trwają czynności w celu ustalenia szczegółowych okoliczności tego przestępstwa" - poinformował naczelnik śląskiego Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach Tomasz Tadla. Pytany o konkrety, prokurator Tadla odmówił informacji.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Advertisement