Menu

Polish Tigers Football Academy zaprasza na treningi

Polish Tigers Football Academy zaprasza na treningi
Młodzi piłkarze na zajęciach Polish Tigers Football Academy
60 podopiecznych, 8 licencjonowanych trenerów, angielski system szkoleniowy i świetna zabawa - londyński klub rekrutuje młoda kadrę.
Reklama

Akademia piłkarska Polish Tigers to profesjonalna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4 -12 lat, działająca w Londynie. Jest to młody, nowoczesny i dynamicznie rozwijający się projekt, którego celem jest stworzenie polskich szkółek piłkarskich w wielu lokalizacjach Londynu w celu szkolenia jak największej liczby najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Klub pikarski dla młodych Polaków zapewnia profesjonalną opiekę i sparingi z Queens Park Rangers Academy.

„Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się dyscypliny, pracy w grupie, rozwinęło swoje umiejętności interpersonalne, a do tego traktowało piłkę nożną jako formę zabawy oraz rozwijało swoje umiejętności sportowe, to właśnie Polish Tigers Football Academy jest dla Twojego dziecka” - zapewniają szefowie klubu.

Akademia piłkarska zaprasza na treningi z najlepszymi. Już w tę sobotę (tj. 13.09) wznawia zajęcia na North Acton (W3 0AR) o godzinie 15:00 oraz na Wandsworth Common (SW11 6AR) o godzinie 14:00 i 15:30 dla dzieci w wieku poniżej sześciu lat.

W następną sobotę (tj. 20.09) rozpoczną się treningi na South Croydon (przy PSS im. Fryderyka Chopina w South Croydon) oraz Turnpike Lane (Priory Park).

Więcej informacji można uzyskać na stronach: polishtigersfa.co.uk lub www.facebook.com/PTFAcademy.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 10.12.2019
  GBP 5.095 złEUR 4.288 złUSD 3.871 złCHF 3.925 zł

  Sport


  Reklama