Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Policjanci z mandatem za parkowanie w miejscu dla niepełnosprawnych

Policjanci z mandatem za parkowanie w miejscu dla niepełnosprawnych
Incydent wyraźnie rozbawił internautów. (Fot. Getty Images)
Mandat za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych otrzymali funkcjonariusze policji z Londynu. Na opublikowanym w internecie nagraniu widać, że incydent przyciągnął spory tłumek zadowolonych gapiów - relacjonowało 'Metro'.
Reklama

Do zdarzenia doszło we wtorek w Brentwood (hr. Essex). Policyjny wóz parkujący na zarezerwowanym dla niepełnosprawnych miejscu przyciągnął uwagę traffic wardena, czyli funkcjonariusza kontrolującego prawidłowość parkowania.

“Niektórzy z gapiów pytali, czy to żart. Prawdopodobnie myśleli, że policjantów nie wolno karać mandatami” - przekazał serwis.

Nagranie opublikował na Facebooku Mario Slimani. “W drodze na siłownię Brentwood. To poprawiło mi humor na cały dzień” - napisał, dodając, że gdy filmował zdarzenie, słyszał śmiechy zebranych.

Jak tłumaczy rzecznik Essex Police, funkcjonariusze byli w trakcie wykonywania obowiązków, jednak jako że nie była to nagła sprawa, nie powinni parkować w tym miejscu.

“Funkcjonariusz zaparkował 6 listopada na kilka minut na zastrzeżonym miejscu przy Brentwood High Street. Kierowca pojazdu prowadził czynności związane z trwającym śledztwem, jednak nie była to nagła sytuacja. Nasi funkcjonariusze zawsze starają się parkować w miejscach, z których mogą łatwo reagować na nagłe wezwania. Przyznajemy, że to nie dotyczyło tej sytuacji i funkcjonariusz został pouczony” - oświadczył rzecznik.

Internauci początkowo wyrażali w komentarzach poparcie dla policjantów, nazywając strażnika służbistą.

“Kiedy okazało się, że wykonał on swoją pracę poprawnie, opinie się jednak zmieniły” - zauważył serwis.

 

  Komentarze


  • Marco
   9 listopada 2018, 18:32

   Czarny. Pewnie z Nigerii, oni tam mają szkołę jak zostać traffic warden w UK

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.04.2019
  GBP 4.952 złEUR 4.289 złUSD 3.812 złCHF 3.743 zł

  Sport


  Reklama