Menu

Policja w UK publikuje list gończy w związku ze śmiercią Polaka

Policja w UK publikuje list gończy w związku ze śmiercią Polaka
Czy wiesz gdzie przebywa ten mężczyzna? (Fot. UK Police)
Brytyjska policja wydała europejski nakaz aresztowania Krystiana Czelewicza oraz wypuściła list gończy za podejrzanym. 37-letni mężczyzna może mieć związek z morderstwem Łukasza Grabowskiego z Bristolu.
Reklama

O śmierci Łukasz Grabowskiego informowały wszystkie brytyjskie media w listopadzie ubiegłego roku. Rannego Polaka "podrzucono" nieopodal szpitala przy Great Western Road w Gloucester. Niestety, jego obrażenia były na tyle poważne, że mężczyzny nie udało się uratować. 

W związku ze sprawą aresztowano już Krzysztofa Solościuka oraz Tomasza Urbaniaka - obaj zatrzymani czekają obecnie na proces.

Poszukiwany mógł zmienić wizerunek. (Fot. UK Police)

Brytyjska policja nadal poszukuje Krystiana Czelewicza, który może mieć związek ze sprawą. Za mężczyzną wydano w środę europejski nakaz aresztowania, a śledczy liczą, że uda się go zatrzymać bez względu na to, czy wciąż mieszka na Wyspach czy też wrócił już do Polski.

Krystian Czelewicz ma ok. 182 cm wzrostu, jasnobrązowe włosy i muskularną budowę ciała. Często zmieniał styl swojej brody, dlatego policja opublikowała dwie wersje jego wizerunku.

Każdy, kto wie, gdzie może przebywać Krystian Czelewicz, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101. Podczas rozmowy należy powołać się na incydent 291 z 21 listopada 2018 roku.

Informacje można również przekazać anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

 

  Komentarze


  • Robi
   12 lipca, 12:26

   Policja w UK to wielkie nieporozumienie mnie okradziono w bibliotece na Borow zlodzieja zlapali odebrano mu moj plecak z dokumentami i na tym koniec do dzis nie zwrucono mi moich dokumentow ani plecaka . Tak dziala Brytyjska Policja co z tego ze zglosilem kradzierz jak wszysdko przywlaszczyla sobie Policja teraz prawnik walczy o odbior moich dokumentow dlatego juz nigdy nie bede prosil o pomc Policje bo to nic nie daje .

  • Policja
   12 lipca, 12:53

   Policja w PL jest taka sama. Skorumpowana, bezuzyteczna, bezskuteczna. Ale w Polsce jest rusza sie, jak ktos sie tym zainteresuje. Media czy prawnicy. Tutaj w ogole. Ty da panstwem w panstwie calkowicie. I nie dotyczy tylko cudzoziemcow. Mam przyklady znajomych z ostatnich tygodni. Polki - Nic nie zrobili. Czarnego Brytyjczyka - Nic nie zrobili. Elokwentnej, bogatej oraz posh Angielski - nie zrobili nic. Oni licza glownie na to, co funkcjonuje glownie w tym kraju - ludzie sobie odpuszcza. Nie ma co liczyc na sprawiedliwosc w tym kraju. Chyba, ze jestes milionerem. Wtedy cos wskurasz.

  • Glina
   12 lipca, 17:05

   Polska pseudo policja to nieporozumienie. Śmiecie, nieudacznicy i imbecyle. Mógłbym to rozwinąć, ale po co. Każdy wie że taka jest prawda... Smutna prawda

  • Denis
   13 lipca, 05:04

   No to niech sobie szukają w końcu od tego są. Mnie nikt w pracy nie pomaga a zwłaszcza policja. Czasami za to tylko przeszkadza i okrada pod pretekstem dbania o bezpieczeństwo i dbania o budżet państwa czyli tzw. wyłudzenie rozbójnicze w imię prawa.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.10.2019
  GBP 4.967 złEUR 4.284 złUSD 3.850 złCHF 3.897 zł

  Sport


  Reklama