Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Policja w Krakowie szuka półnagich, anglojęzycznych turystów

Policja w Krakowie szuka półnagich, anglojęzycznych turystów
Rozebrani mężczyźni paradowali po Krakowie. (Fot. ITV/screenshot)
Grupa rozebranych niemal do naga anglojęzycznych turystów paradowała po Rynku Głównym w Krakowie. Mężczyzn szuka teraz policja. Interesuje się nimi również Urząd Miasta Krakowa, a także brytyjska prasa.
Reklama

Zachowanie mężczyzn, którzy prezentowali swoje wdzięki na Głównym Rynku w Krakowie w miniony piątek, zakwalifikowane zostanie jako "nieobyczajny wybryk" lub "wywołanie zgorszenia".

Niemal nagim mężczyznom spacer po Krakowie nie wystarczył - turyści wynajęli dorożkę i zrobili w niej rundę wokół Rynku.

Mężczyźni byli roznegliżowani i mieli na sobie strój Borata – mankini. Ich tył okrywał tylko cienki pasek, a z przodu skromna część elastycznego materiału.

Kara grozi też dorożkarzowi, który za wożenie niemal nagich turystów może zostać ukarany grzywną albo nawet odebraniem licencji.

Nie wiadomo jakiej narodowości byli mężczyźni. Brytyjska prasa zastanawia się, czy to nie Wyspiarze, którzy chętnie odwiedzają Kraków z okazji imprez kawalerskich (ang. stag party).

Telewizja ITV podaje, że mężczyznom za paradowanie bez ubrań grozi niemal 1 tys. funtów grzywny lub 30 dni więzienia.

 

  Komentarze


  • 1234
   6 kwietnia, 19:32

   Trzeba było ich złapać na gorącym uczynku jak jeździli, a nie teraz szukać !!!! Polska policja!!! Na rynku w Krakowie nie ma kamer i nikt nie mógł zareagować 😂😂😂. Robią z siebie pośmiewisko!!!

  • True 7
   7 kwietnia, 10:19

   Nagość,nie widzę w tym ,absolitnie nic złego.Nagość towarzyszy nam ,od pierwszych chwil urodzenia.We wczesnych latach panowania ludzkości nagość też nam towarzyszyła,gdyż nikt nie znał ubrań.Potrzeba jeszcze dodać , że nikt nie znał ,jeszcze wstydu,ludzie mieli więcej szacunku do siebie,nagość kształtowała ich charakter i zachowanie na odpowiednim poziomie.Dziś nawet na pływalnię jak idę to pod męskim prysznicem nie wielu ściąga majtki, dla lepszej higieny intymnej.Czego się tu wstydzić?A w woju pod prysznicem,jak ktoś wszedł w gaciach to kupa śmiechu była.Nagość nie uważam za zgorszenie.

  • True 7
   7 kwietnia, 10:26

   Nagości nie uważam za zgorszenie,za zgorszenie uważam sex z nieletnimi,bliskim rodzeństwem,sam sex,i tu też nie mylmy pojęcia sex z kontaktem płciowy w trakcie aktu miłosnego.Sex to pojęcie wymyślone przez erotomana na potrzeby filmu porno.Sex znajdziemy w burdelu.Sex z kobietą to egoistyczne zadowolenie dla siebie samego i kropka.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2019
  GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

  Sport


  Reklama