Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

#Polanding - My Polish Landing in UK. Opowiedz swoją historię!

#Polanding - My Polish Landing in UK. Opowiedz swoją historię!
Warto wziąć udział w akcji, aby pokazać innym naszą historię. (Fot. Twitter/@PolishEmbassyUK)
W mediach społecznościowych do czwartku trwa akcja #Polanding - My Polish Landing in UK, do udziału w której wezwano wszystkich Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Na czym polega kampania i jak można się w nią zaangażować?
Reklama

Zgodnie z informacjami przekazanymi portalowi Londynek.net przez Ambasadę RP w Londynie, w akcji mogą wziąć udział nie tylko Polacy mieszkający obecnie w UK, ale również ci, którzy mieszkali na Wyspach w przeszłości.

Celem kampanii jest pokazanie różnorodnych historii i przedstawienie wkładu Polaków w życie, kulturę i gospodarkę brytyjską. Akcja została przygotowana z okazji 100-lecia istnienia Polskich Sił Powietrznych.

Zasady są bardzo proste: należy sfotografować się lub sfilmować, a następnie wrzucić materiał na portal społecznościowy Twitter lub Facebook z hasztagiem #Polanding. 

"Opowiedz, jak znalazłeś się w Wielkiej Brytanii, co Cię tu sprowadziło i gdzie się znajdujesz: przy pomniku niedźwiedzia Wojtka w Edynburgu czy w Ognisku Polskim w Londynie" - apelują organizatorzy akcji.

Jak przekazano, na zdjęciu/filmie można pojawić się w towarzystwie rodziny, przyjaciół lub znajomych spoza Polski. 

Warto nadmienić, że autorzy najciekawszych wrzut otrzymają od ambasady okolicznościowe upominki.

 

  Komentarze


  • Maciek Stachurski
   28 listopada 2018, 07:57

   Upominek? Łosz kierwa, to trza coś napisać. No więc ja uciekłem z Polszy bo już mną telepało kiedy po dziesiątej zmianie pracy wciąż nie stać mnie było żeby dzieciom buty na zimę kupić. No ale teraz to już tam jest taki dobrobyt że głupio mi tak poprostu wracać.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.248 złUSD 3.787 złCHF 3.857 zł

  Sport


  Reklama