Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polak z rocznym zakazem prowadzenia pojazdów za bezmyślną jazdę

Polak z rocznym zakazem prowadzenia pojazdów za bezmyślną jazdę
Filmik z wypadku krąży w sieci, aby zwrócić uwagę na to, do czego może doprowadzić nieostrożna jazda. (Fot. Yahoo)
55-letni Zbigniew Kaczorowski trafił przed sąd Milton Keynes Magistrates po tym, jak spowodował wypadek na trasie M1. Polakowi zarzucono bezmyślną jazdę i odebrano mu prawo jazdy na rok.
Reklama

Do wypadku doszło w okolicy Milton Keynes na drodze M1. Funkcjonariusze Thames Valley Police zdecydowali się na opublikowanie w sieci nagrania z wypadku, aby pokazać wszystkim, jak ważne jest zwracanie uwagi na martwe punkty (ang. blind spots) podczas jazdy.

Na filmie możemy zobaczyć, jak ciężarówka zahacza o tył białego samochodu podczas zmiany pasa na środkowy. W wyniku zdarzenia, chwilę później w auto osobowe uderza kolejna ciężarówka.

Pasażerowie samochodu odnieśli ogólne obrażenia, które nie zagrażały jednak ich życiu.

55-letni Zbigniew Kaczorowski przyznał się do winy. Poza odebraniem mu prawa jazdy, mężczyzna musi pokryć koszty sądowe i zapłacić grzywnę w wysokości £207.

 

  Komentarze


  • Rodak
   19 marca, 20:03

   to pokazuje jaką nie wiedze mają te barany co dały zapaz jazdy nie broniąc nikogo ale osobówka była w martwym polu i była mozliwosc strącenia jej jak pachołek do puki nie wsiądzie sie do takiego sprzetu to co mogą wiedziec

  • Luk
   19 marca, 23:46

   Czy to byla Europejska ciezarowka ? Tzn z kierownica po lewej stronie ?

  • Adi
   19 marca, 23:49

   Banda baranów zjeździłem całą Europę różne rzeczy na drogach widziałem przez 32 lata za sterami tzw.Tira ale ta ciemnota angielska pobija wszelkie rekordy.

  • Kierowca
   20 marca, 18:59

   A wystarczyłoby zeby idiota z ciężarówki zamontował dodatkowe lusterko skierowane na martwą strefę. Ale po co skoro barany z ciężarówek są najmądrzejsi i uważają się za królów dróg?

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.06.2019
  GBP 4.782 złEUR 4.260 złUSD 3.799 złCHF 3.801 zł

  Sport


  Reklama