Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polak podejrzany o zabójstwo żony "może ukrywać się w Irlandii"

Polak podejrzany o zabójstwo żony "może ukrywać się w Irlandii"
Podejrzany o zabójstwo żony prawdopodobnie ukrywa się w Irlandii. (Fot. Materiały policyjne)
Grzegorz Włodarczyk, 35-latek podejrzany o brutalne zamordowanie swojej żony, prawdopodobnie zbiegł do Irlandii. Za mężczyzną wydano Europejski Nakaz Aresztowania - informuje 'The Irish Mirror'.
Reklama

Do zbrodni doszło 23 marca w gminie Trawniki na Lubelszczyźnie. Zwłoki 38-latki znaleziono w jej domu.

Morderca zadał ofierze kilkanaście ciosów nożem. Kobieta miała rany na twarzy, głowie, klatce piersiowej, podbrzuszu i szyi. Śmiertelny okazał się cios w klatkę piersiową, w okolicy serca - przekazała prokuratura.

Jak podaje "The Irish Mirror", najprawdopodobniej w momencie zdarzenia w domu znajdowała się 4-letnia córka pary.

Pierwszym podejrzanym o zabójstwo stał się mąż kobiety, 35-letni Grzegorz Włodarczyk, który od tego czasu zapadł się pod ziemię. Policja od razu podjęła decyzję o publikacji wizerunku mężczyzny, a w poszukiwania zaangażowano funkcjonariuszy w całym kraju. 

Śledczy podejrzewają, że Włodarczyk mógł uciec za granicę, a wiele wskazuje na to, że ukrywa się w Irlandii. W związku z tym wydano Europejski Nakaz Aresztowania, który pozwala ścigać podejrzanych na terenie Unii Europejskiej.

Ścigany ma 184 cm wzrostu, waży ok. 100 kg. Jest krępej budowy ciała, ma ciemne krótkie włosy, piwne oczy. W lewym uchu ma ślad po przekłuciu, na lewej łydce posiada tatuaż - rysunek gitary ze skrzydłami.

35-latkowi za zabójstwo żony grozi dożywocie.

 

  Komentarze


  • Chory świat
   24 kwietnia, 05:29

   Dlaczego zawsze w tego typu artykułach oczernia się jedynie sprawcę zdarzenia a nigdy nie podaje przyczyn ani motywów takich jak choćby prawdopodobieństwo że bronił się przed agresywną żoną bądź może po raz któryś przyłapał ją na zdradzie?

  • Marian Wąsowski
   24 kwietnia, 09:15

   Nie znam go

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama