Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polak i Ukrainiec złapani na kradzieży quadów na irlandzkich wsiach

Polak i Ukrainiec złapani na kradzieży quadów na irlandzkich wsiach
Aresztowani wkrótce staną przed sądem. (Fot. Thinkstock)
Polak i Ukrainiec odpowiadają przed sądem w Midleton (hrabstwo Cork) za kradzież quadów i sprzedawanie ich za granicą. Wkrótce rozstrzygnie się, czy święta spędzą w areszcie.
Reklama

37-letni Maciej Kanai (bez stałego adresu) i 55-letni Myjkola Lastovetsky z Charleville (hrabstwo Cork) odpowiadają za serię kradzieży dokonywanych na wsiach w rejonie Munster.

Mężczyźni zostali zatrzymani kilka dni temu w Charleville. Polak odpowiada za posiadanie kradzionego quada, a Ukrainiec za to samo przewinienie plus przywłaszczenie dwóch pojazdów.

Inspektor Tony O’Sullivan poinformował sąd, że Garda nie wydała zgody na wypuszczenie oskarżonych za kaucją. Sędzia zadecydował o pozostawieniu pary w areszcie do czasu rozprawy.

 

  Komentarze


  • Czytelnik anonimowy
   23 grudnia 2017, 08:09

   stop polonizacji Europy!

  • THC
   28 grudnia 2017, 16:03

   Wiedza, ze nic nie bedzie z rezydenturki wiec kradna ile sie da. Takich newsow bedzie coraz wiecej w 2018. Widac kto przyjechal na wyspy, wiekszosc to chamy i plebs. Spakowani?

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama