Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pogoda na weekend w Londynie: Trochę deszczu, trochę słońca

Pogoda na weekend w Londynie: Trochę deszczu, trochę słońca
Jesienny spacer w Londynie będzie możliwy, ale tylko wtedy, gdy zaopatrzymy się w parasol. (Fot. Twitter/@RelaxWithDax)
Mieszkańcy stolicy będą mogli przez weekend zasmakować w prawdziwie londyńskiej pogodzie. Nie zabraknie słońca, które występować będzie jednak na przemian z nagłymi opadami deszczu.
Reklama

Słupki rtęci nad Tamizą pokazały dziś 10-12 st. C. Nad Londynem przeszły nad ranem deszczowe chmury, które szybko jednak ustąpiły miejsca jesiennemu słońcu. 

Wieczór w stolicy będzie chłodny, a nocą spodziewane są obfite opady deszczu, które potrwają aż do rana. Synoptycy z biura pogodowego Met Office spodziewają się również silnego wiatru z południa. 

W sobotę rozpogodzi się w ciągu dnia i będzie można spodziewać się 14 st. C. Deszcz jednak nie da o sobie zapomnieć i powróci późnym popołudniem. Nocą mogą pojawić się przymrozki.

Niedziela również upłynie pod znakiem występującego na przemian słońca i deszczu. Pojawi się mroźny wiatr, który osłabnie dopiero w nocy. Meteorolodzy spodziewają się, że odrobinę cieplej i mniej deszczowo będzie dopiero w poniedziałek. Mokra pogoda powróci jednak już we wtorek.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.09.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama