Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pogoda na tydzień w UK: W niektórych regionach zimniej niż w Moskwie

Pogoda na tydzień w UK: W niektórych regionach zimniej niż w Moskwie
Zamarznięta pajęczyna w Knutsford w północnej Anglii. (Fot. Getty Images)
Niskie temperatury coraz dotkliwiej dają się we znaki mieszkańcom Wielkiej Brytanii. Meteorolodzy ostrzegają, że w niektórych częściach kraju może być zimniej niż w stolicy Rosji.
Reklama

Prognostycy z Met Office poinformowali, że brak zachmurzenia nad Wyspami doprowadzi do wyjątkowo niskich temperatur. Mieszkańcy północnych regionów kraju mogą spodziewać się nawet -5 st. C. W tym samym czasie w Moskwie spodziewana jest temperatura wynosząca 2 st. C.

Najchłodniej ma być od dziś do środy włącznie. Kolejne dni mogą być odrobinę cieplejsze, ale mroźne powietrze prawdopodobnie powróci jednak na weekend.

Słupki rtęci w brytyjskiej stolicy pokażą jutro 12, a w środę 13 st. C. Dziś temperatura w Londynie nie powinna przekroczyć 8 st.C.

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym meteorolodzy podejmują wysiłki, aby możliwie jak najwcześniej zapowiedzieć pogodę na ten okres. Według aktualnych informacji, wyjątkowo trudne warunki mają panować od 26 listopada do 10 grudnia włącznie - będzie mroźno, a miejscami może popadać śnieg.

 

  Komentarze


  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.09.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama