Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Po 20 latach Aer Lingus zmienia uniformy

Po 20 latach Aer Lingus zmienia uniformy
Aer Lingus przy doborze wyglądu i kształtu nowych kostiumów brał pod uwagę opinie załogi. (Fot. Getty Images)
Nowoczesne i praktyczne - takie są nowe stroje pracowników linii Aer Lingus, które zaczną obowiązywać od wiosny 2019 roku. Uniformy w obecnej formie służą przewoźnikowi od 20 lat.
Reklama

Irlandzkie linie zdecydowały się po raz drugi skorzystać z usług irlandzkiej projektantki Louise Kennedy. Obecne turkusowe zestawy są jak dotąd najdłużej obowiązującymi w historii firmy.

Przewoźnik podkreślił, że odświeżenie uniformów jest dopełnieniem zmian, które przez ostatnie 3 lata przeszła firma. W 2015 roku linie kupiła International Airlines Group (IAG). Jej obecny prezes, Willie Walsh, pełnił funkcję prezesa zarządu Aer Lingusa od 2001 do 2005.

Radio Newstalk przypomniało, że pierwszy uniform, zaprojektowany w 1945 roku przez Sybil Connolly of Pimms, był koloru brązowego. Trzy lata później barwę zmieniono na zieloną. Kolor ten dominuje w strojach załogi do dziś.

Nad wszystkimi 10 uniformami pracowali slynni irlandzcy projektanci.

"Jestem szczęśliwa, że po 20 latach możemy kontynuować historię słynnego uniformu Aer Lingusa. To dla nas prawdziwy zaszczyt" - przyznała Kennedy, cytowana przez "Newstalk".

Aer Lingus potwierdził, że przy doborze wyglądu i kształtu nowych kostiumów brał pod uwagę opinie załogi.

"Głównym celem zmiany było stworzenie nowoczesnych, ponadczasowych zestawów, które jednocześnie będą dostosowane do potrzeb dzisiejszych pracowników linii" - wskazał Mike Rutter, dyrektor operacyjny przewoźnika.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.07.2018
  GBP 4.838 złEUR 4.327 złUSD 3.717 złCHF 3.720 zł

  Sport


  Reklama