Menu

Plakaty osób zaginionych na torbach kurierów Deliveroo

Plakaty osób zaginionych na torbach kurierów Deliveroo
Wizerunki zaginionych ludzi pojawią się na torbach ponad 500 kurierów w UK. (Fot. Deliveroo)
Jeden z największych dostawców jedzenia na Wyspach, firma Deliveroo, połączył siły z organizacją Missing People, aby pomóc w odnalezieniu zaginionych osób.
Reklama

W grudniu wizerunki zaginionych pojawią się na torbach ponad 500 kurierów w Londynie, Manchesterze, Birmingham i Bristolu. Organizatorzy akcji wierzą, że rzucające się w oczy plakaty zwiększą szanse na odnalezienie ludzi przed Bożym Narodzeniem.

"W Wielkiej Brytanii ktoś znika bez śladu co 90 sekund. W święta brak bliskiej osoby to najtrudniejszy okres dla rodziny i przyjaciół" - zaznacza przedstawiciel firmy w rozmowie ze Standard.co.uk. "Kurierzy Deliveroo są cały czas widoczni na naszych ulicach i mogą odegrać dużą rolę w odnalezieniu zaginionych" - dodaje.

Jeden z największych dostawców jedzenia na Wyspach połączył siły z organizacją Missing People. "Deliveroo dociera do ludzi i miejsc, do których my nie zawsze jesteśmy w stanie trafić" - zauważa dyrektor stowarzyszenia, Jo Wele.

Missing People będzie również zachęcać klientów do przekazywania datków na cele charytatywne za pośrednictwem aplikacji Deliveroo. "Zebrane pieniądze pomogą w poszukiwaniu osób i wspieraniu bliskich, którzy stracili ukochaną osobę" - informuje Wele.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.10.2019
  GBP 4.967 złEUR 4.284 złUSD 3.850 złCHF 3.897 zł

  Sport


  Reklama