Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pippa Middleton spodziewa się dziecka

Pippa Middleton spodziewa się dziecka
Pippa Midletton i James Matthews. (Fot. Getty Images)
Pippa Middleton spodziewa się pierwszego dziecka. 34-letnia siostra księżnej Kate urodzi w październiku. Przyszła mama i jej mąż James Matthews poinformowali o tym rodzinę i przyjaciół - donoszą brytyjskie media.
Reklama

Wiadomość o dziecku Philippy i Jamesa ucieszyła księżną Kate, która sama właśnie urodziła swoje trzecie dziecko. Po przyjściu na świat pierwszego potomka Pippy, w rodzinie Middleton będzie czworo dzieci.

Pierwszym dzieckiem był książę George, drugim - księżniczka Charlotte, trzecim - urodzony dzisiaj chłopiec Williama i Kate. W październiku rodzina powiększy się o potomka Pippy i Jamesa.

Siostra przyszłej królowej Wielkiej Brytanii pochwaliła się zdjęciem skanu USG po wizycie u lekarza. Brytyjskie media donoszą, że Pippa jest obecnie w 13. tygodniu ciąży.

Księżna Cambridge będzie po raz pierwszy ciocią. Brat Pippy i Kate nie ma jeszcze dzieci.

Philippa Middleton 20 maja 2017 roku poślubiła 41-letniego multimilionera Jamesa Matthewsa. Małżonek siostry Kate Middleton jest finansistą - oświadczył się w 2016 roku podczas wycieczki w Krainie Jezior w hrabstwie Kumbria.

Siostra księżnej Cambridge spodziewa się pierwszego dziecka. Na zdjęciu siostry Middleton. (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Reklama