Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pasażer lotu Ryanair groził podróżującym: "Wszystkich was zabiję"

Pasażer lotu Ryanair groził podróżującym: "Wszystkich was zabiję"
Lot Ryanair został zakłócony przez agresywnego mężczyznę. (Fot. Getty Images)
Podczas wczorajszego lotu niskobudżetowych linii lotniczych Ryanair z Manchesteru na Wyspy Kanaryjskie doszło do incydentu, który skończył się interwencją policji. Jeden z mężczyzn groził pasażerom śmiercią podkreślając, że nie żartuje.
Reklama

Na opublikowanym w sieci filmie widać, jak mężczyzna wykrzykuje groźby w stronę innych pasażerów.

Jednymi z osób zaatakowanych przez agresora były 27-letnia Jodie Fisher i jej siostra, 20-letnia Jeorgia.

"Siedziałam z przodu samolotu i usłyszałam, jak coś wykrzykuje do pasażerów. W końcu pojawił się obok i zaczął rzucać kubkami" - relacjonowała Jodie.

"Na pokładzie samolotu było tylko trzech członków załogi, dwie kobiety i mężczyzna. Byli z Hiszpanii i miałam wrażenie, że nie byli w stanie zrozumieć, co mówi atakujący" - zauważyła.

Kobieta wspomniała, że wraz z siostrą dokonały interwencji, kiedy mężczyzna próbował uderzyć stewardessę gaśnicą. "Złapał mnie za bluzkę i ją porwał. Połamał mi telefon i zerwał zegarek z ręki. Ugryzł mnie w ramię, a później próbował pogryźć mi nogę, ale inny pasażerowie obezwładnili go. Musieliśmy go unieruchomić i trzymać przez 45 minut" - dodała 27-latka.

Agresor został aresztowany przez lokalną policję po dotarciu na lotnisko. Jak przekazał rzecznik prasowy linii Ryanair, dostał on dożywotni zakaz korzystania z usług przewoźnika.

 

  Komentarze


  • Londynek
   11 maja, 19:10

   Tylko tyle za powazne grozenie pozbawienia komus zycia i mienia osobistego?

  • Kojot
   12 maja, 06:03

   Oj się narobiło.Chłopina tylko wyraził swoją niechęć do emigrantów,pewnie myślał ,że na pokładzie są sami Polacy pracujący w jego cudownym kraju.

  • Lottnik
   12 maja, 11:01

   Takie rzeczy tylko w Rumunair

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama