Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ojciec Meghan w ogniu krytyki. Kolaborował z paparazzi

Ojciec Meghan w ogniu krytyki. Kolaborował z paparazzi
Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się w Windsorze 19 maja. (Fot. Getty Images)
Wyszło na jaw, że ojciec Meghan Markle jest w zmowie z paparazzi i fabrykuje robione z ukrycia zdjęcia, pomimo iż pałac prosił o dyskrecję. Amerykanin wywołał skandal i zagroził, że nie weźmie udziału w ślubie swojej córki.
Reklama

Thomas Markle przyjechał do stolicy Wielkiej Brytanii, aby poznać członków rodziny królewskiej przed ślubem jego córki z księciem Harrym. Brytyjskie media podkreślają, że ojciec przyszłej księżnej nie miał "dobrego wejścia" na Wyspach.

Dziennikarze "The Daily Mail” dotarli do nagrań z kamery monitoringu, na których widać, jak Thomas Markle "ustawia” zdjęcia ze swoich przygotowań ze ślubu. Brytyjski dziennik podaje, że ojciec Meghan sprzedał sesję za 100 tys. dolarów.

Kilka dni temu media publikowały zdjęcia ojca Meghan, który w swoim domu w Meksyku czyta w internecie informacje na temat ślubu swojej córki. Historia była rzekomo wyreżyserowana przez 73-latka.

Brytyjska prasa dowiedziała się, że fotografem współpracującym z przyszłym teściem księcia Harry’ego jest Jeff Rayner z agencji Coleman-Rayner.

W związku z rosnącą atmosferą skandalu, Thomas Markle poinformował wczoraj wieczorem, że nie weźmie udziału w ślubie swojej córki. Rzecznik rodziny królewskiej odmówił jakiegokolwiek komentarza na ten temat, ale według informacji mediów, Meghan pogodziła się ostatecznie ze swoim ojcem, który ostatecznie pojawi się na ślubie.

Ślub Harry'ego i Meghan odbędzie się 19 maja 2018 roku. Wnuk Elżbiety II i jego amerykańska narzeczona Meghan Markle powiedzą sobie "tak” w kaplicy zamku w Windsorze.

Czy zachowanie ojca odbije się na Meghan? (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  • Profes
   15 maja, 11:05

   Więzy UK-USA zacieśniają się na wszystkich polach. Po Brexicie konserwy nareszcie będą mogły opchnąć NHS.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2018
  GBP 4.814 złEUR 4.311 złUSD 3.787 złCHF 3.813 zł

  Sport


  Reklama