Menu

Oficjalny "rozwód" Meghan i Harry'ego z Williamem i Kate

Oficjalny "rozwód" Meghan i Harry'ego z Williamem i Kate
Od kilku miesięcy trwa medialna gorączka związana z domniemanym konfliktem między książęcymi parami. (Fot. Getty Images)
Książę Harry i Meghan formalnie rozstali się z królewską organizacją charytatywną 'The Royal Foundation', którą reprezentowali wspólnie z księciem Williamem i Kate. Świeżo upieczeni rodzice zamierzają skupić się na własnych pomysłach i celach charytatywnych - informuje 'Metro'.
Reklama

Decyzja, która "została podjęta po dokonaniu przeglądu struktury fundacji", została ogłoszona wczoraj po południu przez Royal Foundation. Książę William i Kate wciąż będą twarzami organizacji charytatywnej, która zostanie przemianowana na Królewską Fundację Księcia i Księżnnej Cambridge. 

Dzisiejszy ruch jest ostatnim krokiem w podziale publicznych obowiązków obu par, chociaż "wielka czwórka", jak nazywają ich media, zobowiązała się do współpracy w przyszłości. 

Od kilku miesięcy trwa medialna gorączka związana z domniemanym konfliktem między książęcymi parami. Początkowo skupiano się na zgrzytach pomiędzy Meghan i Kate, ale z czasem zaczęto spekulować, że ​​prawdziwym problemem są książę Harry i książę William.

"Wielka czwórka" podczas spotkania fundacji. (Fot. Getty Images)

Napięcie między braćmi nigdy nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale pojawiły się doniesienia, że William odradzał Harry'emu ślub z Meghan Markle. "Między braćmi było bardzo źle. Prywatnie nie spotykali się przez kilka miesięcy po królewskim weselu" - zdradza w rozmowie z "Metro" źródło z otoczenia rodziny królewskiej.

"Meghan i Harry chcą robić rzeczy inaczej niż William i Kate. William jest przyszłym królem, więc ma ograniczone pole działania. Sussexowie chcą z kolei elastyczności w podejmowaniu bardziej komercyjnych decyzji" - dodaje rozmówca "Metro". "Ale relacja braci znacznie się poprawiła od czasu rozdzielenia ich życia zawodowego" - zapewnia.

Royal Foundation została założona przez Williama i Harry'ego w 2009 r. Królewska fundacja pomaga dotychczas byłym żołnierzom i ich rodzinom, dzieciom, osobom starszym. Wspiera też sztukę i sport .

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.10.2019
  GBP 4.970 złEUR 4.279 złUSD 3.841 złCHF 3.885 zł

  Sport


  Reklama