Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Odeszła Monika Dymecka - wieloletnia organizatorka targów medycyny naturalnej w Londynie

Odeszła Monika Dymecka - wieloletnia organizatorka targów medycyny naturalnej w Londynie
Pani Monika była osobą znaną i lubianą w środowisku polonijnym w Londynie, a jej targi przyciągały wiele osób zainteresowanych medycyną naturalną i ezoteryką. (Fot. YouTube/screenshot)
Pod koniec grudnia zmarła pochodząca z Trójmiasta prezes firmy Centrum Selena oraz organizatorka targów zdrowia i medycyny naturalnej Monika Dymecka - poinformowała nasz portal jej rodzina. Miała 71 lat.
Reklama
Reklama

W Polsce znana była jako organizatorka targów "Od wahadełka do gwiazd", "Natura i Zdrowie" oraz "Natura i życie". Były to spotkania związane m.in. z medycyną naturalną, parapsychologią, astrologią. Podobne targi organizowano nie tylko w Polsce, ale i na terenie USA czy Niemiec.

W Londynie Monika Dymecka była pomysłodawczynią oraz organizatorką od początku istnienia Targów "Natura – Zdrowie – Uroda", które odbywały się w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym. 

Dzisiaj w Sopocie odbył się pogrzeb, a w Berlinie miała miejsce msza święta w intencji Moniki Dymeckiej. 

Kolejna msza w jej intencji odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 stycznia w New Jersey (godz. 10:30, kościół Holy Rosary Roman Catholic Church, 6 Wall St, Passaic, NJ 07055, USA).

Jak poinformował nas syn Moniki Dymeckiej - Jakub Jurzykowski - targi "Natura – Zdrowie – Uroda" będą kontynuowane w Londynie i zaplanowane są także na ten rok. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.targilondyn.co.uk.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 26.01.2022
  GBP 5.4958 złEUR 4.5920 złUSD 4.0684 złCHF 4.4211 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama