Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Niania księcia George'a jak James Bond?

Niania księcia George'a jak James Bond?
Królowa, para książęca Cambridge, książę George i Maria Teresa Turrion Borrallo. (Fot. Getty Images)
Królewska superniania Maria Teresa Turrion Borrallo jest absolwentką słynnej na całym świecie 'wylęgarni' opiekunek - Norland College w Bath. Ta elitarna szkoła dla niań ma ponadstuletnią tradycję. Nianie przechodzą tam przeszkolenie jak z filmu o agencie 007.
Reklama

Nianie posiadające dyplom tej elitarnej placówki pracują w rodzinach arystokratów i krezusów. Nauka w Nortland College trwa trzy lata, w ciągu których studentki muszą opanować wszelkie tajniki przydatne podczas opieki nad małym VIP-em. Wiedzą, jak prowadzić samochód w naprawdę trudnych warunkach, uczą się sztuk walk, a także manewrowania wózkiem. 

Maria Teresa Turrion Borrallo jest absolwentką eltarnej szkoły dla niań w Bath. (Fot. Getty Images)

Świat dowiedział się o królewskiej niani za sprawą pracy u najsłynniejszej na świecie pary książęcej Williama i Kate. Choć Kensington Palace tuż po zatrudnieniu niani apelował do mediów o uszanowanie prywatności Hiszpanki, kolorowe pisma co jakiś czas publikują zdjęcia królewskiej superniani. 

Maria Teresa Turrion Borrallo na ogół ubrana jest w swój uniform, a kiedy go nie wkłada, wygląda profesjonalnie i skromnie.

Podczas jednej z zagranicznych wizyt pary książęcej Cambridge foreporterzy zrobili jej zdjęcia, na których ubrana jest w białą bluzkę, czarny żakiet i spódnicę sięgającą kolan.

Hiszpanka, aby spełnić swoje marzenia zawodowe, ponad dwadzieścia lat temu przyjechała do Wielkiej Brytanii, aby ukończyć Norland College w Bath. Mężczyźni mogą się w niej kształcić dopiero od 2012 roku.

 

  Komentarze


  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama