Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Narkotyki za 20 tys. euro. Zatrzymano Polaka

Narkotyki za 20 tys. euro. Zatrzymano Polaka
W paczkach znajdował się kilogram marihuany. (Fot. Gardai)
Podczas tajnej operacji Gardy na terenie hrabstwa Laois zabezpieczono narkotyki o wartości 20 tys. euro. Zatrzymano trzech mężczyzn, w tym 20-letniego Polaka - informuje Laoistoday.ie.
Reklama

Nalot na dwa podejrzane miejsca w Portlaoise w środkowej Irlandii został przeprowadzony 18 kwietnia. W akcji uczestniczyli funkcjonariusze z lokalnego posterunku Gardy, urzędnicy skarbowi z Revenue, a także Garda National Drugs and Organised Crime Bureau.

Rozpoznanie nie zawiodło. Na terenie nieruchomości zabezpieczono paczki, w których znajdował się kilogram marihuany. Jak podaje Laoistoday.ie, jej wartość rynkowa szacowana jest na 20 tys. euro.

Podczas operacji Garda aresztowała 20-letniego Polaka, 23-letniego Irlandczyka i 22-letniego Litwina. Mężczyźni trafili na posterunek w Portlaoise, gdzie usłyszeli zarzuty handlu narkotykami.

"Nalot był częścią bieżącej operacji prowadzonej przez urzędników Revenue, której celem jest walka z importem narkotyków" - donosi serwis Laoistoday.ie.

Śledztwo w sprawie jest w toku.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama