Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Napadł na polski sklep z nożem, teraz odpowie przed sądem

Napadł na polski sklep z nożem, teraz odpowie przed sądem
O sprawie informują lokalne irlandzkie media. (Fot. www.leinsterexpress.ie/screenshot)
Za złodziejski rajd po sklepach odpowiada przed sądem Kamil C. z Irlandii. 25-latek nie oszczędził polskiego punktu, w którym zastraszył sprzedawczynię nożem.
Reklama

19 i 20 lutego Polak wybrał się na przestępczy rajd po sklepach w Portarlington (miasto na granicy hrabstw Laois i Offaly). Oskarżenie zarzuca mu kradzież w Tesco, Centrze na Main Street, Dealz oraz polskim sklepie przy Link Road.

"Mężczyzna oskarżony jest o wtargnięcie 20 lutego do polskiego sklepu, grożenie pracownicy nożem i żądanie wydania gotówki. Według Gardy, kobieta pobiegła na zaplecze, a napastnik uciekł” - relacjonuje "Leinster Express”.

Sędzia Portlaoise District Court orzekła, iż sprawa jest zbyt poważna i wymaga rozpatrzenia ze strony wyższej instancji. Zezwoliła na zwolnienie oskarżonego za kaucją, jednak pod warunkiem noszenia przez niego elektronicznych kajdanek, podania Gardzie numeru telefonu komórkowego, trzymania się z dala od polskiego sklepu i Centry w Portarlington, a także wstrzemięźliwości od alkoholu i narkotyków.

Kolejna rozprawa została zaplanowana na 3 maja.

 

  Komentarze


  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.09.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama