Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Najzdrowszy bar w Londynie: Trend spotkań bez alkoholu coraz silniejszy

Najzdrowszy bar w Londynie: Trend spotkań bez alkoholu coraz silniejszy
Bar "Redemption" mieści się pod adresem 6 Chepstow Rd, London W2 5BH, czyli na Notting Hill. (Fot. Google Maps)
Bezalkoholowe koktajle - to jeden z tegorocznych trendów kulinarnych. Bajecznie kolorowe i pełne finezyjnych smaków trunki stały się inspiracją dla Catherine Salway i Andrei Waters, założycielek 'Redemption'.
Reklama

"Dlaczego spotkania towarzyskie zawsze mają odbywać się kosztem zdrowia? To pytanie zadałyśmy sobie, kiedy zaczęłyśmy tworzyć ideę Redemption. Dlatego stworzyłyśmy najzdrowszą restaurację w Londynie, serwującą wegańskie, bezcukrowe i bezglutenowe jedzenie z bezalkoholowym barem" - wyjaśniają założycielki Redemption, Catherine Salway i Andrea Waters.

W karcie koktajli znajdziemy tak popularne "drinki" jak Pious Pina Colada, Activated Charcoal Martini czy Frozen Rose Strawberry Daiquiri. Wszystkie koktajle wykonano ze świeżych składników, które odżywiają ciało i zmysły.

"Staramy się zachwycać największych sceptyków, rzucać wyzwanie konwencji i przekonaniu, że zdrowa żywność jest nudna lub pozbawiona finezji. Tak więc, oprócz naszych pysznych koktajli bezalkoholowych, serwujemy pełną gamę świeżych, super zdrowych dań, w tym surowe desery" - przekonują założycielki.

"Ludzie nie chcą spożywać nadmiernej ilości alkoholu, ale nadal chcą być częścią życia nocnego i towarzyskiego" - zauważył na łamach "US Today" barman z Bostonu, Matthew Garofalo.

Trzynaście procent konsumentów zgadza się, że bezalkoholowe drinki są dobrą alternatywą dla napojów alkoholowych. Według firmy Mintel, zajmującej się badaniami rynku światowego, grupą docelową w tym wypadku są młode kobiety. Co ciekawe, badania pokazują, że 45 proc. milenialsów porzuciłoby napoje alkoholowe w celu poprawy swojego zdrowia.

"Konsumenci nie chcą poświęcać smaku i jakości składników" - podkreśla Amanda Topper, zastępca dyrektora Mintel ds. badań w branży gastronomicznej. "Chcą mieć wspaniałe doświadczenie, ale być może bez alkoholu. Widzimy znacznie więcej restauracji i barów oferujących bardziej różnorodne opcje" - dodaje.

Dodatkowo, rosnąca świadomość konsumentów na temat koktajli rzemieślniczych jako produktów tak skomplikowanych i starannie produkowanych jak dania restauracyjne, oznacza, że więcej osób chce wziąć udział w takim doświadczeniu.

 

  Komentarze


  • Praktyk
   22 kwietnia, 13:06

   Dobre na kaca

  • Drakus
   22 kwietnia, 14:07

   Mądrzy Polacy pomóżcie mi i napiszcie cokolwiek. Ludziom trzeba wytłumaczyć co jest dobre. Niech ktoś opisze czym jest PE i czy dobrze jest mieć tam swoich przedstawicieli. Piszę o tym bo wciąż mamy 15 dni na rejstrację. Do puki ta UE istnieje bierzmy ile się da. Jedne Narody biorą więcej inne mniej zależy kto rządzi. Dzisiaj pytają Nas kto ma rządzić, nie zawsze tak bylo więc dajmy im odpowiedż. Tutaj wybieramy rządzących nie za pomocą miecza lecz pióra!. Jeżeli ktoś ma tam decydować to uważam że Polacy zadecydują bardziej po mojej myśli, trzeba ich tylko sobie wybrać. Czy My stoimy na odpowiednim poziomie i rozumiemy jakie mamy możliwości i co należy zrobić żeby póżniej nie narzekać że zapomnieli o nas. Ta rejestracja i głosowanie jest tak ustawione żeby zwykły burak odpuścił i nie głosował, ale w sumie to nic trudnego. Czy ktoś już się zarejestrował i ma jakieś doświadczenia?. Nie pozwólcie się wykorzystywać, jeżeli obcy wybiorą swoich napewno tak będzie, a Wy będziecie tylko czytać o tym na Londynku!. Weżcie sprawy w swoje ręce!

  • Drakus
   22 kwietnia, 15:24

   Ja zarejestrowałem się i mam ten reference number. Niby wszystko proste, ale przydałoby się dobre polskie tłumaczenie tych stron żeby każdy dokładnie wiedział co robi, może na Londynku coś konkretnego. Żeby nie było potem że ktoś mógł i chciał, ale nie wiedział że to teraz, albo czegoś nie rozumiał bo po Angielsku. W najbliższych dniach to najważniejszy temat dla Polaków w UE. Oni o tym nie mówią, ale są tam Rodacy, którzy potrzebują Waszej pomocy. Zadawajcie pytania, wyjaśniajcie jak coś wiecie i pomagajcie innym!. Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych!

  • Ziomecki
   23 kwietnia, 06:25

   Ja sie zarejestrowałem 2min roboty, koperte zakleiłem i po kościele do skrzynki pocztowej. A tymczasem mój chrześniak w pl zadowolony bo 2tyg już strajk trwa :)

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.07.2019
  GBP 4.722 złEUR 4.249 złUSD 3.800 złCHF 3.859 zł

  Sport


  Reklama