Menu

Największa rodzina na Wyspach. 20 dzieci i kolejne w drodze

Największa rodzina na Wyspach. 20 dzieci i kolejne w drodze
Suzanne i Noel Radford przysięgali sobie niedawno, że 20. dziecko będzie ich ostatnim. (Fot. Facebook/The Radford family)
Nie korzystają z zasiłków, są szczęśliwi i zna ich niemal cały świat. Poznajcie największą brytyjską rodzinę, która już wkrótce znowu się powiększy.
Reklama

Jeszcze kilka miesięcy temu Suzanne i Noel Radford przysięgali sobie, że 20. dziecko będzie ich ostatnim.

Tymczasem matka dwadzieściorga dzieci właśnie przekazała nowinę, że znowu jest w stanie błogosławionym. Na swoim Instagramie szczęśliwi rodzice podzielili się nawet zdjęciem z USG i zdradzili, że to dziewczynka.

Nowy członek rodziny będzie prawie 30 lat młodszy od pierwszego potomka Sue i Noela, Chrisa, który przyszedł na świat, gdy pani Radford miała zaledwie 14 lat.

Kobieta, mimo młodego wieku, postanowiła zatrzymać swoje pierwsze dziecko, ponieważ sama była adoptowana - informuje "Sky News".

Potem para zamieszkała razem, pobrała się i powitała na świecie Sophie. Później rodzina powiększała się już regularnie - średnio co 17 miesięcy.

Liczna familia, z której można by stworzyć dwie drużyny piłkarskie, mieszka w byłym domu opieki w Morecambe w Lancashire. Według doniesień mediów, wydaje 300 funtów tygodniowo na zakupy żywnościowe - konsumując 18 litrów mleka, trzy litry soku i trzy pudełka płatków dziennie.

Brytyjczycy z Mo­re­cam­be są najlepszym przykładem na to, że nie każda wielodzietna rodzina na Wyspach żyje dzięki finansowej pomocy państwa. Małżeństwo od 1999 r. prowadzi własną piekarnię, a w okolicy uważane jest za bardzo ciepłe i wychowujące swoje dzieci na porządnych ludzi.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.02.2020
  GBP 5.118 złEUR 4.283 złUSD 3.962 złCHF 4.037 zł

  Sport


  Reklama